Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek hetero vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hetero vagy biszex vagyok? Régóta szeretnék dominát találni de nem sikerül. Férfinak is hagynám hogy kikötözzön, de nem vonzódok férfiakhoz. A női ruha, és női szerep is vonz.

Figyelt kérdés
Így még talán az is beleférne hogy szopassanak, de szex nem. Nőnek viszont hagynám hogy megdugjon. 23/F
2015. dec. 22. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a helyedben végiggondolnám, hogy ez így nekem jó-e, jól érzem-e magam a bőrömben. Ránézésre elég betegnek tűnsz, de ha téged nem zavar, mást se zavarjon! Viszont ha valami kisebbrendűségi komplexus vagy hasonló okozza, hogy azt akarod, h megalázzanak, elnyomjanak (és ez zavar), akkor esetleg egy jó pszichológus segíthet.
2015. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdező zavaros, de nem hiában magadban/tebenned van olyan valami, ami ezt előhozza, nimcs igazán rendben veled tesó. Ez én a te helyedben bocsi, de ez brutális.
2015. dec. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgalmas:) Én is fiú vagyok. 25 éves. Nem jönnek be a pasik. Ennek ellenére mégis az van, hogy pasit szívesen dominálnék/használnék. Mert nőt nem izgi, de pasit igen. A női ruhába bújtatás is oké lennne, mert szerintem egy pasinak megalázó. Ha érdekellek bátran írj rám. Hátha együtt jól szórakozunk.
2015. dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!