Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezt hogy kezeljem? Veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy kezeljem? Veletek volt már ilyen? (bi 18)

Figyelt kérdés

egy barátommal hétvégén kettesben voltunk,és már többször is beszéltük vele de csak ink poén szinten,hogy kipróbálnánk egyszer valaki sráccal ezt azt.

És hát kb egy üveg bort megittunk,és feljött a téma,és így kínosan poénkodtunk,hogy milyen praktikus lenne most kipróbálni.És végül azt beszéltük de nagyon zavarban voltunk,hogy megfogjuk egymásnak.És azt mondta kezdjem én,én meg bár téll olyan nagyon furcsa volt,de belementem.neki is full vörös volt az arca meg én is nagyon zavarban voltam,de megfogtam neki,és félig merev volt.Nagyon fura de izgalmas érzés volt,kicsit így masszírozni neki,az pedig felizgatott hogy szép lassan megkeményedik a kezemben.Nyilván kínos és fura volt,de izgató is.kb 4 perc után ilyen rekedt hangon,már full felizgulva azt kérte hogy szo..jam le..és meg nagyon zavarban voltam,de kurv..ra fel is izgatott,úgyhogy letakartam egy ilyen lepedővel a fejem meg a f.rkát,és úgy kezdtem sz.pni.először baromi fura volt az íze,meg a tudat is,de ahogy tolta a csípőjét meg lüktetett az embertelenül felizgatott.aztán levette rólam a takarót,azt mondta látni akarja.itt már én is teljesen fel voltam izgulva,vertem is már magamnak,és közben szo-tam ahogy tudtam már így csókolgattam meg ami kitelik tőlem.Aztán én elmentem,és kb fél perc után ő is a számba.Először fura volt az íze,de az ahogy éreztem hogy lüktetve kijön belőle,nagyon bejött.aztán pár kínos mondtatot váltottunk róla,még iszogattunk,és azóta nem beszéltünk róla.

Engem továbbra is izgat ez az egész..



2016. okt. 11. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Ebben mi a biszex? Inkább homo szerintem
2016. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az,hogy közben lányokkal is szexelek,tudod ez a különbség :)
2016. okt. 11. 17:14
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Szia.

Tartósan nem csinálnád valakivel?

22/F

2016. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne érezzétek magatok rosszul. Én már attól felizgultam, hogy ezt elolvastam, szóval képzelem, hogy élőben milyen lehetett. :D Beszéljétek meg lazán. Poénból lehetne szerepcsere is következő alkalommal. Ne görcsöljetek rá, semmi para, ez csak szex. Viselkedhettek ettől még ugyanúgy egymással, csak néha... :) Ha nem megy másképp, akkor újra igyatok együtt. ;)
2016. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én is valahogy így kezdtem a biszex pályafutásom, én is haverral csináltam elöször kicsit részegen de mi folytattuk is és nagyon jó volt :) és igen nem kell ráizgulni h mi lesz vagy nem lesz ez jó nektek és kész nem kell mit szégyenli :) 20/F/bi
2016. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Haverod, barátod!

Akkor ne csináljatok úgy, mintha mi sem történt volna!

Beszéljétek meg. Sajnos én se beszéltem meg a barátommal, pedig én többször is lesz...tam! Barátok maradtunk utána is, de lehetett volna több is, ha dumálunk róla!

2016. okt. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tetszel nekem,aranyos vagy :)
2016. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már attól is kemény lett a farkam, hogy végigolvastam, és elképzeltem. ;-) Beszállnék harmadiknak... ;-)
2017. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp, várj ki egy olyan alkalmat, amikor előhozakodhatsz vele kicsit nyugodtabban.

Hisz ez érezhetően kínos téma még, viszont úgy tudjátok feloldani, ha beszéltek róla.

Eleinte nehéz lesz, de hidd el, ahogy haladtok a témában egyre kevésbé fog feszélyezni.

Ez nem jelenti azt, hogy feltétlen minden apró pillanatát át kell beszélnetek elsőre. Már az is sokat fog segíteni, ha nagy vonalakban beszéltek róla.

Szerintem, egy hasonló lazulós sörözős beszélgetős estén hozd fel a témát. Hangulattól függ, de szerintem nem baj, ha van benned annyi határozottság, hogy úgy kezdd, "arra gondoltam talán beszélnünk kéne arról ami a múltkor történt", vagy megpróbálhatod viccesre is venni ha úgy könnyebb. Egy lazább pillanatban kérdezd meg, na milyen érzés volt, hogy egy fiú les..p? Nem tudom mennyire vitattátok azt meg, hogy te bi vagy esetleg ő minek tartja magát, mert ez is sokat számít. Az a lényeg, hogy bár könnyebb nem beszélni róla, de a helyzet megoldása a nehezebbik irányban található, sajnos beszélni kell róla.

2017. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán meg tenném én is ha lenne kivel
2017. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!