Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kikezdett velem a lakótársam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett velem a lakótársam volt párja. Biszex dolog?

Figyelt kérdés

Huhh,ideges vagyok most is,hogy irom a sorokat.

20on éves meleg fiú vagyok,a lakótársam egy nő.

A volt párja is itt van nálunk,nincsenek együtt mint egy pár,csak egy házban lakunk.

Lakótársam elment pár napra,én itthon maradtam és a pasi.

Ezt azért írtam le,hogy érthető legyen a helyzet.

Ma délután leült mellém az asztalhoz,beszélgettünk.

Mondja,hogy biszex,de nem tudja a lakótársam róla.

Elkezdte simogatni a farkam nadrágon keresztül,és egészséges 20on éves fiúként értelem szerűen felállt a farkam.

Mondta menjünk be a szobába és orálisan kielégít.

Hülye voltam,és bele mentem,nem tudom mért nem mondtam nemet már akkor mikor hozzám ért...

Hamar elsültem,felkaptam a ruhám és kirohantam a szobából,egyenesen a tusolóba ahol lemostam magamról ezt a mocsok dolgot amit tettem (nem a spermára gondolok)

Bejött a fürdőbe utánam,nagy nehezen kitudtam küldeni,kérlelt tegyem meg én is neki.

Végeztem a tusolással elmentem sétálni,kiszellőztetni a fejem.

Nemrég jöttem meg,de megint kérlelte a dolgot.

Mondtam neki hogy nem,nem normális ez amit tettem és hagyjon békén vagy elmegyek valahova.

Megértette,azt hittem...

Elkezdtem kiírni a kérdést,megint kijött és kérte megint csak a dolgot,elmondtam újra neki azt amit 2x hogy nem,hagyjon békén vagy elmegyek..

Közben beszéltem egy haverral,nemsokára jön le hozzám és megyünk sétálni. Legalább addig sem leszek itthon.

Elmondani ezt senkinek nem tudom,havernak sem mert jóba van a lakótársammal. Lakótársam olyan mintha az anyám lenne,el nem mondom neki az biztos,csak nem tudom ezek után hogy nézek majd a szemébe. HIBÁZTAM TUDOM!! De nem bírom ezt így,ha továbbra is "zaklat" a pasi. Előre félek az éjszakától..



2016. okt. 15. 20:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt: a pasi most eléggé be van piázva,szerintem ez miatt is lett ilyen "bátor" és tette/teszi a dolgokat..
2016. okt. 15. 20:32
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

De nagyon aranyosan reagálsz :D

Bocsi, de csak ez a reakcióm erre. Mennyire jobb lenne a világ, ha mindenki ennyire őszintén tudna érezni.


Amúgy a legjobb lenne, ha tényleg kimozdulnál és egy ismerősödnél aludnál. Én nem igazán tudnék a helyedben álomra hajtani a fejem egy hasonló környezetben.

2016. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy nem engem támadtál be azzal,hogy az én hibám az egész.. Nagyon lelkis ember vagyok,ebben a helyzetben meg főleg.

Amúgy azóta annyi történt,hogy itt volt a haver,filmet néztünk.

Vége lett a filmnek,haverom elment..a csávó már azonnal jött hozzám,és elkezdte újra mondani.

Elmondtam neki szépen a dolgokat mint korábban,de nem értette meg,újra mondta csak.

Na ekkor erélyesen rá szóltam,ha nem fejezi be ezt most azonnal elmegyek.

Megértette,mert bement a szobájába,és alszik már..gondolom abból,hogy nem ég nála a villany.

Azért a szobám ajtaját kulcsra zárom,és remélem kijózanodik reggelre és vége ennek az egész "rémálomnak" :D :/

2016. okt. 16. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Na lett valami folytatás?
2016. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi a probléma?...
2016. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem lett semmi folytatása a dolognak,nem is terveztem hogy legyen!

Kiment belőle a pia reggelre szerencsére :D

Délután megbeszéltük a dolgot. Minden a régi,csak ezentúl ha elutazik a lakótársam inkább megyek én is el itthonról :D

2016. okt. 17. 01:03
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Jól reagáltál!
2016. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Bocsánat, de nem értem, mi a gond :) Ők nem egy pár, azt írod. A srác biszex, lett egy kósza kaland, senki nem csalt meg senkit... Hol a probléma?
2016. okt. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!