Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszex lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszex lehetek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy már mikor kicsi lány koromban barbizásra került a sor is izgalmasabbnak találtam, ha két lány barbi "szerelmes", mintha egy fiú és egy lány. De sose gondoltam bele komolyabb dolgot, csak mióta először csókolóztam lánnyal foglalkoztat mélyebben a téma. Azelőtt csak így belülről éreztem, hogy valami más, de nem tudtam megmagyarázni. De az a helyzet,hogy maga a tény, hogy alapvetően a "lányos" lányok olyan semlegesek számomra ilyen téren elbizonytalanít. A fiús lányokért megőrülök. Ha a metrón látok egy ilyen lányt, már szinte fantáziálok. Magamban vonzóbbnak tartom egy nővel csinálni, és nőt látni meztelenül, mint egy férfit. Egy férfi farok, még élőben is taszító számomra és sose volt egy vonzó látvány. Magamban a lányokra indulok be, róluk fantáziálok. Sose volt fiú úgymond plátói szerelmem (színész, zenész), viszont így 20 éves koromra van két színésznő, akiről tudom, hogy leszbikus, viszont nem nőiesek.

Múltkor voltunk bulizni és két lány is táncolt nekem, és éreztem, hogy beindulnak odalent a dolgok, és hogyha nem tudnám, hogy nem a fiúkat szeretik eredetileg, akkor biztos lettem volna, hogy a falhoz nyomtam volna őket.


De az, hogy nem vonzanak a lányos lányok még így is elgondolkoztat...szerintetek? Így lehet, hogy csak kíváncsiság?

Vagy nálatok is vannak ilyenek?


20/L



2016. okt. 15. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagy, nem biszexuális.
2016. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nagyon ritka a 100% hetero és a 100% homoszexuális ember. Igazából mindenki valahol a kettő közt van és az élete során ez még változhat is. A kérdező valóban a leszbikushoz áll a legközelebb, de azért nem 100% leszbikus.
2016. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aha ahogy olvasom full leszbi vagy de az nem para... Az jo dolog ;)

Az se baj ha ilyen vagy olyan lány tetszik mindenki más. Idővel majd érzed...

2016. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én magam is biszex vagyok, de nem szeretem a lányos fiúkat/férfiakat. Mindenki mást szeret, nincs ezzel semmi baj, ha magadat el tudod fogadni.
2016. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más jön be. Személy szerint én is a fiúsabb lányokat nézem meg előbb, ők indítanak be (talán mert én is ilyen vagyok), de ezen nincs is mit fejtegetni igazából, ez van. Viszont esélyes, hogy te leszbikus vagy, nem "csak" bi. :)

L/22/bi

2016. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért tartom magama biszexnek, mert a fiúk is be tudnak indítani, csak ne kelljen látni "azt".
2016. okt. 16. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Androszexuális vagy. Ez a biszexualitáson belül egy spektrum, hogy csak a férfias vonások vonzanak mind fiúk, mind lányok terén. Viszont az, hogy a maszkulin nők felé dől nálad a mérleg, az egyéni ízlés kérdése.

Én is androszex vagyok, a nőies nők és a lányos fiúk taszítanak. Ha pl. meglátok egy átlagos lányt/nőt, full hetero érzést vált ki belőlem (semmi reakció), de ha tomboyt látok, a szívem is félrever. :)

2016. okt. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!