Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is érez így? Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez így? Szerintetek ez milyen szexuális beállítottság lehet?

Figyelt kérdés

Eléggé össze vagyok zavarodva, ugyanis biszexuálisnak vélem magam, de mégse vagyok egészen az, mert nem tudom elképzelni azt, hogy egy sráccal lefeküdjek. Sok mást igen, ugyanis számos érzékeny pontom van, de nekem vhogy egy hímvessző látványa, tapintása, stb. nem izgató, egyszerűen nem jön be. Lánnyal lehet, hogy el tudom jobban képzelni, legfeljebb úgy, ha aktív vagyok, passzív félként kicsit bizalmatlanul kezelem a témát, de lehet, hogy ez oldódni fog idővel.


De amúgy nagyon tudok szeretni akárkit nemtől függetlenül, viszont szexuális interakciókat csókon ,meg ilyen pettingszerű dolgokon kívül nem tudok egy sráccal elképzelni.


Más is járt/jár hasonló cipőben? Nagyon köszönöm előre a válaszokat!


17/L


2016. okt. 19. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A dolog lelki oldala nőknél kiemelt jelentőségű, úgyhogy ne képzelődj a srácokkal kapcsolatban, hanem ismerd meg először őket, mint embert.
2016. okt. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az érdekes, hogy emberként ismerem őket, meg nagyon szeretem az illetőt ,viszont sehogy se tudom elképzelni, hogy most akkor vele legyek.
2016. okt. 19. 21:58
 3/5 anonim válasza:
100%

Biromantikus homoszexualis lehetsz talan, az azt jelenti h a pasik nem izgatnak. Esetleg demiszexualis, a demik csak azutan vonzodnak szexualisan valakihez miutan romantikus kapcsolatot kiepitettek.

(Nekem amugy pont forditva van, lannyal meg fiuval is tok szivesen lefekudnek, csokoloznek stb, de az hogy egy fiut szeressek, meg romantikusan vonzodjak hozza azt nem tudom elkezpelni:D)

2016. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is vmi ilyesmire tippelek, de na, nehézkes :D


uhh, na ami nálad van az se lehet rossz :DD ^^

2016. okt. 20. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan érzek, nem tudom elképzelni, hogy lefeküdjek egy sráccal, pedig a csók, meg ezek a dolgok fiúkkal is izgatnak...
2016. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!