Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak/fiúk! Előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak/fiúk! Előfordult már veletek, hogy összejöttetek egy pasival szerelemből, majd mikor szexre került sor, kiderült, hogy mindkettőtöknek ugyan az a beállítottsága? (aktív/aktív, passzív/passzív)

Figyelt kérdés
Mit csináltatok utána? Hogyan oldottátok meg?

2016. aug. 31. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Nálam most pont errefelé alakul a dolog és teljesen tanácstalan vagyok :(

Van egy srác, akit egyre jobban szeretek, vonzódok hozzá és ez úgy hiszem kölcsönös. De szex terén nem igazán passzolunk össze. És félek így belevágni.

2016. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem meg kell próbálni és belevágni, idővel változhat az emberek beállítottsága, meg főleg a partnertől is függ, hogy az ember el tudja-e képzelni a másik szerepet. Emiatt ha amúgy jól működik a dolog én semmiképp nem dobnám el a kapcsoaltot.
2016. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátom előző kapcsolatban az aktív passzív felállás átmenet uni uni ba így máshogy is lehetséges.
2016. aug. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2:

Persze, én se dobnék el e miatt egy kapcsolatot. Egyszerűen hülyeség lenne.

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

2016. aug. 31. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
nem
2016. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vagyis de, bocsánat egyszer. de nem teljesen aktív aktív felállás volt. megismertem a srácot, nagyon belezúgtam. amikor először került szóba a ki milyen oldalon játszik dolog, akkor mondta, hogy nincs sok tapasztalata (én voltam neki az első), de inkább az aktív szerep izgatja. mondom jó, hát én uni vagyok szószó de inkább aktív. tudom élvezni a passzív szerepet ha megkívánom csak ritkább.. de a kedvéért belementem és így felváltva csináltuk. nem működött valami jól, mert általában mindketten aktívak akartunk lenni és így aki engedett az kevésbé élvezte...vagy semennyire. össze is vesztünk ezen, mert szerinte sokszor az én akaratom érvényesült és én alig engedtem. kicsivel több mint egy évet voltunk együtt, nem működött jól mert mindketten dominánsabb fajták vagyunk és általában kakasviadal volt:D
2016. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha minden más passzol akkor ezért biztos nem szakítanék, meg lehet oldani az ilyen szituációkat is, ha két ember szereti egymást :)
2016. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben. Alkalminak indult, meg ami lesz belőle, de már az előjáték során, a kakasviadal közben kiderült, hogy mindketten aktívak vagyunk. Mégis annyira bejöttünk egymásnak, hogy többször is találkozgattunk. Egy ideig csak orál volt, majd megpróbáltuk az análist, de egyikünknek sem ment, semennyire sem, így az kimaradt. Szóval a szexuális élet elég sivár volt, és ez végül kivetült az érzelmi részre is, nagy sötét árnyékként borult ránk.


21 mfa

2016. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

En is hasonlo helyzetben vagyok de ha kell a sracert bevállalom a passzív szerepet.

25/f/m/a

2016. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!