Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak! Ti szívesebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szívesebben élitek ki biszex vágyaitokat nő jelenlétében vagy inkább jobb kettesben?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 15:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ultimate fantáziám.
2016. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettő izgat.

De nő jelenlétében még jobb lehet.

2016. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideje gondolkodom rajta milyen lehet pasival, de csak így próbálnám ki elsőre, hogy van ott egy lány is. Hármasban, mindenki kényeztet mindenkit.

Aztán kitudja utána már lehet menne egyedül egy pasival is, de elsőre én szeretnék egy lányt is közénk.

23f

2016. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább nő jelenlétében.
2016. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%
Eddig csak kettesbe voltam pasival izgalmas lehet ha ott van egy csaj is de csak ha nem egy fotelben bamulna.
2019. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!