Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek lehetséges az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az, hogy valaki csak 30-40 éves kora után jöjjön rá, hogy biszexuális?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, aki mostanában elég furcsán viselkedik velem. A válása óta mindig nekem önti ki a lelkét, volt hogy felhívott magához beszélgetni. Előfordult, hogy megölelt és azt mondta, hogy nagyon jól esik neki, hogy meghallgatom. És ez nekem nagyon furcsa. Eddig egyébként csak nőkkel volt párkapcsolata, én viszont mondtam neki, hogy meleg vagyok. Azt mondta nem zavarja, és azóta is így viselkedik. Ezt most mire véljem? Félek szemtől szembe rákérdezni, mert én nagyon bírom őt és nem akarom emiatt elveszíteni.

25F


2016. nov. 11. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Es az nem lehet, h eddig is tudta, h biszex, csak elnyomta?
2016. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, amikor mondtam neki, h meleg vagyok, akkor azt mondta, hogy nem zavarja, de ő nem tudná magát pasival elképzelni, de mégis így viselkedik...
2016. nov. 11. 11:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondani sok mindent lehet. Persze nem latok bele a fejebe, de nekem ugy tunik,mhogy benne lenne nagyon is. Azt nem tudom elkepzelni, hogy meglett ferfi letere a lelke melyen nem tudott az orientaciojarol. Max azt, hogy maga elott is tagadta.
2016. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy biszex, ez alapján 1:1000 az esélye vagy még kissebb.Szerintem csak arról van szó,hogy bízik benned,és most szüksége is van rád.Egy nagy csalódás bármit előhozhat az emberből, akár egy erős férfiból is az érzelgős,gyenge énjét.Főleg ha te vígasztaltad a válás után,és látta,hogy te mellette vagy, számíthat rád, és most hálás neked.

Persze van olyan,aki 30 felett jön rá,hogy biszex,(pl.én is),nem ezzel van baj,hanem azzal, hogy a leírásod alapján nincs semmi konkrét jel, a viselkedése teljesrn átlagos ebben a helyzetben.Ha valóban rájött volna,hogy vonzódik a férfiakhoz,akkor nem kiönti a lelkét,meg megköszöni h meghallgatod, hanem vagy elhív randizni vagy más férfiakkal látnád randizni stb. Ha pedig a válás előtt nem volt szoros a barátságotok és azért furcsálod, lehet hogy az ismerősei a feleségének adtak igazat és bennük is csalódott vagy fél hogy a hetró baratai nem értenék meg és férfiatlannak tartanak hogy lelkizik és azt gondolja a te esetedben ettől nem kell félni+ ahogy írod te türelnesen végighallgatod a heteró barátai pedig tuti csak unszolják hogy menjen megint csajozni,inni , bulizni velük stb. de neki nem erre van szüksége hanem arra amit te nyújtasz neki - lelkitámaszt.

2016. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én 30 évesen jöttem rá, hogy teljesen hetero vagyok. Gondolom ez fordítva is működik.
2016. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg eddig is tudta, de úgy alakult az élete, hogy nem derült ki számára nyilvánvalóan. pl. mindig volt aktív párkapcsolata az ellenkező nem oldaláról vagy olyan aki iránt legalább érdeklődött így nem tűnt fel neki a saját neme, illetve, esetleg elfojtotta (Akár ideológiai, akár vallási alapon, akár csak mert úgy érezte, ez nem normális és mivel biszexuális az ellenkező nem is vonzza, így max kilengésnek kíváncsiságnak értelmezte).

Van ilyen, nem idővel alakul ki, a hajlam ott van, de az életkörülmények is belejátszanak, hogy mikor is bukik ki. Ismerek olyan 30-as nőt aki most jött rá, hogy a lányok vonzzák, és mikor kipróbálta, akkor derült ki, hogy neki ez nem csak hóbort, vagy kíváncsiság, hanem bizony ő biszex.

2016. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nyitott fiú ***** válasza:
Igen, nincs korhoz kötve. Nálam is 30 után derült ki
2016. nov. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 44 múltam,mikor először csináltam a saját nememmel
2016. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet
2016. nov. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!