Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tapasztalt biszexuális nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt biszexuális nők! Szerintetek hihetek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Amikor szerelmet vallottunk egymásnak a barátnőmmel(férfi vagyok), másnap elmondta... (nem ilyen sorrendben és nem ilyen szavakkal, és persze diszkréten adagolta be, és mielőtt belekezdett le is szögezte, hogy ha azt mondom, nem csinálja többet) Szóval a lényege annak, amit elmondott az, hogy néha lefekszik az egyik barátnőjével, de csak szex van közöttük. Azt mondta, engem szeret, és egy nőbe nem tudna beleszeretni, mert érzelmileg csak a férfiakhoz vonzódik, de néha hiányolja őt is, mert más érzés. Nem jobb, csak más, és néha vágyik rá, még ha én fontosabb is vagyok neki. Ez a néha nagyjából heti egy alkalmat jelent. Azért mondta el, mert nem akarta a hátam mögött csinálni, és a végén még egyszer hozzátette, ha engem bántana, többet nem csinálja.

A barátnőjének is van faszija, szóval nem leszbikus a csaj, és a barátnőm szerint ő sem érez többet a szexuális vonzalomnál. Mondjuk az ő barátja nem tud a dologról, de mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy én akkor azt válaszoltam, hogy nem szeretném, ha megfosztva érezné magát egy életre miattam, és ha tényleg engem szeret, akkor engem nem zavar, mivel nem egy férfiról van szó.

Ugyanakkor elgondolkodtam azon... egyébként el is mondtam neki, hogy én is biszexuális vagyok, és voltam is már férfival, de a nőkkel jobban élvezem a szexet, és szerelmes is csak nőkbe voltam eddig, szóval elhiszem neki, hogy képtelen lenne beleszeretni egy nőbe, mert én se tudnék egy férfiba, viszont attól még, hogy biszexuális vagyok, nekem nem hiányzik egy férfi is akármilyen ritkán sem, de ettől függetlenül megértem őt.

Kérdeztem, hogy van-e amit megad neki az a nő, amit én nem tudok, hogy jobban nyal, vagy ilyesmi, de azt mondta nem,

csak egyszerűen más érzés egy nő mellét a mellein érezni, egy nő testét érezni, érinteni. Nem mondaná jobbnak, csak más, és néha erre is vágyik.


Hát szóval nem tudom. Azért mondtam el mindezt, és az lenne a kérdésem, hogy szerinted lehetséges az, még ha tényleg nem is szerelmes a barátnőjébe, de hogy a szexet titokban mégis jobban élvezi vele?

Mondjuk ez lehet hülye kérdés, mert a szex azzal a legjobb, akibe szerelmesek vagyunk, és ő állítása szerint belém szerelmes, és érzem is hogy szeret, de ugyanakkor

talán előfordulhat, hogy titkon őt jobban?

Különben miért vágyna rá, és miért nem csak velem akarna lenni? Vagy van ez így tényleg? Hogy belém szerelmes, de néha szükségét érzi a barátnőjével is lefeküdni, még ha csak szex is van közöttük?


2016. nov. 18. 10:02
 1/9 A kérdező kommentje:

Mondtam is neki, hogy ha szerelmes belém, miért merül egyáltalán föl benne, hogy lefeküdjön a barátnőjével, még ha ő nőből is van és az más érzés?

Erre azt válaszolta, hogy ezért mondta azt ,hogy ha nem akarom, nem csinálja.

2016. nov. 18. 10:08
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval lehet, hogy titkon a nőket jobban szereti?
2016. nov. 18. 10:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Erős helyzet, mert ha tegyük fel azt mondanám neki, hogy zárják le ezt egymás között, és azt is mondaná, hogy vége, attól még ki tudja mit csinálnak a négy fal között, amikor találkoznak. Azt nem mondhatom, hogy többet ne is találkozzanak, mert régi jó barátnők, és közös barátnőik is van pár csak ők nem tudják róluk azt, amit én.
2016. nov. 18. 10:16
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Én hetero nő vagyok, de...

Úgy gondolom, attól, hogy ő biszexuális, még nem kéne mással szexelnie. Attól, hogy az illető nem férfi, ez ugyanúgy megcsalás. Az más kérdés, ha téged nem zavar, bár nyilván zavar, különben nem írtad volna ki a kérdést.

Éljetek "hivatalosan" nyitott kapcsolatban, vagy fejezze be ezt a szexkapcsolatot. Egy komoly kapcsolatba nem fér bele, hogy heti 1x mással is szexelünk, legyen az férfi vagy nő.

2016. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

mint mondta nem jobb és nem rosszabb hanem egyszerűen csak más érzés


én is biszex vagyok és van párom aki elfogadja, h ha úgy van akkor jól esik egy nővel szexelni

évek óta működik a kapcsolatunk így, együtt élünk és közös gyerek is van :)

igaz ö hetero, az elején öt is zavarta kissé a dolog de mivel nem hatott ki a mi életünkre így elfogadta ezt

a mai napig van szeretőm így, havi 2-3-4 alkalommal együtt töltünk pár órát, kedvelem kvázi szeretem a lányt is de nem úgy mint a páromat ö bele szerelmes vagyok a mai napig


ha meg volt dolgod pasival akkor te is tudod h mennyire más érzés egy nő vagy egy férfi ...


bizalmat adott neked azzal h elmondta ezt - szal legyél érdemes a bizalmára és fogadd el így ahogy van

2016. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hihetsz a barátnődnek.

Azért vagy ilyen féltékeny, mert szerelmes vagy és még nem tudod külön választani a birtoklási vágytól.

Kicsit megkeveredtek benned az érzések. Te most csak azt látod, hogy mással szexel. Te most azt érzed, hogy téged a szexhez a barátnőd iránt érzett szeretet motivál. Ezért vagy féltékeny. Hidd el, nem szereti jobban a csajt mint téged.

Érezd magad megtisztelve, hogy így bízik benned és szeret, hogy elmondta. Nem pedig a hátad mögött csinálja és köben Aprika Jancsinak néz. Aki komolyan tervezba másikkal, az egyenlő félként, társként kezeli azt. Nincs előtte titka.


Azt kérdezted már, hogy mit szólna, ha neked is lenne egy veled egynemű szexpartnered mellette?

2016. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Azt nem kérdeztem, és nem is akarok férfival lenni, hiába nem zavarná.

Összességében, talán nem is feltétlen arra gondoltam, hogy a csajba szerelmes e inkább, hanem hogy a szexet lehet, hogy jobban élvezi a barátnőjével?


Szóval, elhiszem, hogy belém szerelmes, de miért feküdne le a barátnőjével, ha nem azért, mert egy nővel élvezi jobban a szexet? Attól függetlenül, hogy belém szerelmes, lehet hogy jobban esik neki ha egy nő simul hozzá, csak ezt nem merte ennyire őszintén elmondani.

Szerintetek?

2016. nov. 18. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Biszex nő vagyok, nem mellesleg feleség és édesanya.

Nekem is van női szeretőm, akiről tud a férjem. Eleinte persze ő sem volt elragadtatva, de aztán elfogadott engem így. Nem arról szól a dolog, hogy jobb lenne a szex egy nővel, hanem arról, hogy MÁS. Okés, megpróbálom leírni a különbséget. Egy nő bőre puhább, selymesebb, más az illata, más az íze. Kerek idomokkal van megáldva, lágy a hangja, törékenyebb. Ezzel szemben a férfi erős, szőrös(ebb), más a bőre tapintása, más az íze ott lent, mély a hangja, irányítóbb típus stb. Nem jobb az egyik a másiknál, csupán más élményt nyújt. Nincs intenzívebb orgazmusom ha a férjemmel vagyok, mint mikor a barátnőmmel.

Hogy a szex azzal a legjobb akibe szerelmesek vagyunk, ez így egyszerűen nem igaz. Valakinél lehet, hogy nem tud érzelmek nélkül működni a szex, másnál meg igen. Különbözőek vagyunk.

2016. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet, szerintem teljesen igaza van.
2016. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!