Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok. Mit szóltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok. Mit szóltok egy olyan 'szerelmi' háromszögről, hogy ti együtt vagytok pl. egy fiúval, akinek van egy leszbikus lány barátja?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol van itt haromszog? Ha baratok es leszbikus marhara nem akar majd a bro baratnojetol semmit. Legalabbis en egyik legjobb baratom fiu tok meleg vagyok eszembe nem jutna. Meg meleg vagyok basszus. Milyen haromszogrol beszelsz?? :D
2016. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul írtam ki. Úgy 'háromszög', hogy a fiúval meg a lánnyal is együtt van
2016. nov. 25. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont ez az... leszbikus... nem lesz együtt pasival. :D
2016. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Várj, nem te vagy az, aki leszbikus kategóriában is megkérdezte, hogy belemennének-e egy kapcsolatba biszex nővel úgy, hogy annak pasija is van? Mert én voltam az a válaszoló, aki igent mondott, egyedüliként. :"D
2016. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én voltam igen :D csak ott megkaptam, hogy írjam ki ide is :D

így megtettem :D

2016. nov. 26. 00:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biszex csajok írjatok sose voltam meg lánnyal de nagyon izgat a dolog 21L
2016. nov. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

töllem is kapsz egy igent.

én bele mennék,csak pasi ne akarjon sexelni velem.

2016. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!