Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus és meleg párok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus és meleg párok akik együtt éltek, ti hogyan osztjátok meg a házimunkát?

Figyelt kérdés

Mennyire megy gördülékenyen a dolog? Szoktatok vitázni emiatt? Ki mit csinál, és milyen gyakran?

Én leszbikus vagyok. A barátnőm nem olyan mértékben veszi ki a részét a feladatokból, mint ahogy én szeretném, illetve gyakran nekem kell emlékeztetnem rá, hogy csinálja meg. Nem tudom, hogy túl sokat várok-e el tőle, ezért lennék kíváncsi a válaszokra.

22/L



2016. nov. 19. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Túl sokat vársz el tőle. Vannak akiknek fekszik a házimunka, vannak akiknek egyáltalán nem. Nem biztos, hogy a beosztás a legjobb módszer.
2016. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg elég sokat vagyok itthon, így amit tudok megcsinálok.

Amikor mindketten dolgoztunk akkor sem voltak felosztva a dolgok, mindketten csináltunk mindent, mindig az aki épp jobban ráért, vagy pedig együtt. Pl ketten két-három óra alatt puccbavágjuk az egész lakást. Főzni mindketten szoktunk, nincsenek leosztott szerepek. Mondjuk vasalni ő szokott, rendet rakni meg én :)

2016. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, ki mit szeret illetve mit tud csinálni.

Nálunk én főzök, mosok, takarítok. Ő tereget, mosogat, és ha valamit meg kell javítani, nekiesik, aztán vagy sikerül, vagy nem.


De szerintem a legtöbb ember olyan, hogy egy kicsit noszogatni kell. Mi is ezt kölcsönösen megtesszük egymásnak. :) Ki szereti a házimunkát?

2016. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%

bika nő nem takarít.

bika-felnyírt haj,puhos test,kockás ujjatlan ing,tetoválás.

2016. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
4-es! Az én barátnőm bika és szokott takarítani (sokkal többet, mint én), hosszú haja van, csinos teste, nőiesen öltözködik és nincs tetoválása... Szóval ne általánosíts!
2016. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit sokat vársz el tőle!

Az ilyen nem vezet jóra!

Próbáljatok kompromisszumot kötni, beszéljétek meg közösen, akkor nem lesz gond és vita! :)

2016. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igazából csak azt várnám el, hogy néha besegítsen olyan dolgokba is, amit nem annyira szeret. Én sem rajongok a házimunkáért, de rosszul érzem magam, ha nagy rendetlenség van körülöttem. A vasalást átvállalja, illetve időnként leviszi a szemetet és elrakja a cuccait, de kb ennyi. Én sokkal gyakrabban főzök, akkor is ha fáradt vagyok vagy más dolgom lenne, ő is eszik belőle, de a mosogatásba nem szívesen vagy csak nagyon kicsit segít be, azt is csak ha noszogatom. Felmosás, porszívózás, fürdő takarítás, konyhapultok letakarítása miután összemorzsázta, ágynemű csere és legtöbbször a mosás is az én feladatom. Nem akarom leterhelni, csak azt szeretném, hogy ezekbe is legalább időnként besegítsen saját magától, és ne a száját húzogassa ha megkérem. Ugyanannyit vagyunk itthon.

Szóval ez nagy elvárás a részemről vagy nem?

2016. nov. 20. 12:43
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező! teljesen jogos a felvetèsed, szerintem üljetek le és beszèljètek át a dolgokat, ne csak szólj neki egyszer egyszer. Talán ha latja, hogy komolyabban kezeled a dolgot, akkor ő is komolyabban veszi, elvègre a párja vagy ès nem az anyukája. Amúgy meg ezen a bika nős kommenten  nagyot nevettem.. Mert, attól még hogy felnyírt  hajad van meg kockás ing stb szóval  pasisan nèzel ki az kifogás a takarításra? vagy ez vmi lázadás ellene? Vagy azt gondolod, hogy mivel pasis leszbi vagy, ezèrt te  úgy vagy vele, hogy a pasik nem takarítanak ezèrt te se? ( pedig vannak olyan pasik is akik takarítanak :) )Mert ettől csak tiszteletlen ès bunkó leszel a párod felè.  Elárulom, hogy senki se szeret takarítani, de mègis muszáj . Amúgy èrdekes, hogy pont leszbikusoknál jött velem szembe ez.. Egy pasis leszbi nem takarít azèrt, mert az női munka. Ez olyan ellentmondásos, nem? Kicsi hímsovinizmust vélek felfedezni.. :D  De bocs ha tèvedek ès a "bika nő" kifejezès mást takar, bár akkor se kifogás a kinézeted a takarításra.
2016. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én egyedül élek ugyan, de voltak konfliktusaink a barátnőmmel azért, mert pl. egy székre leraktam a ruháim, amiket tudtam, hogy aznap még felveszek, illetve néha nem volt kedvem elmosogatni, stb. Nem értem mit kell ilyen hülyeségeken fennakadni. Ha nem este, majd reggel úgyis elmosogatok, mert muszáj. Alapvetően nagyon higiénikus vagyok, meg tiszta is, minden, de néha szét hagyom a cuccaim, csak azt nem értem, hogy ez miért olyan hű de idegesítő. Ezért is nem akarok össze költözni senkivel sem. Rendet rakok magam után, de nem vagyok hajlandó minden egyes nap a tökéletes lakásba létezni. Szóval én mindent megcsinálok, a barátnőm nem tud főzni, úgyhogy az is az én részem, de nem zavar, mert szeretem a főzést.
2016. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem itt a kérdező nem azon akadt ki, hogy pl a széken hagyta a ruháit vagy hogy nem mosogatott el egyből maga után, hanem az hogy semmit nem csinál nagyon a párja. és a kettő baromira nem ugyan az... :)
2016. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!