Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Beleszerettem az 'elvileg'...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az 'elvileg' biszex haveromba?

Figyelt kérdés
Van egy haverom (vagyis ez már barátság) ,aki elvileg biszex, mert régen voltak barátnői ,viszont 1-2 éve volt egy kapcsolata fiúval. Azóta még 1-2 kisebb kapcsolata volt, fiúkkal, lánnyal azóta nem volt. Most szerelmes egy fiúba, aki nem viszonozza az érzés. Én viszont egyre jobban úgy érzem, hogy többet érzek iránta, mint barátság.. Sokat hülyültünk együtt pár hónapja, nagyon sokat találkozunk, beszélgetünk, de szerintem ő csak barátként gondol rám. Mit kéne tennem.?

#Biszexuális. Szeretet #szerelem probléma
2016. dec. 24. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyiss! Mondd el mit érzel, vagy csak csókold meg. Az élet túl rövid ahhoz, hogy ezen rágódj. Még ha nem is lesz belőle semmi, jobb, mintha azon gondolkoznál később, hogy "mi lett volna ha?"

:)

2016. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez lehetne egy megoldás.. Csak mivel tényleg én vagyok a legjobb barátja, nekem mondd el mindent, félek, hogy utána már nem is beszélne velem es kerülne, ha ő ezt nem akarja.. :/
2016. dec. 24. 21:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy azt a fontos tudnivalót kihagytam, hogy heteroszexuális lány vagyok. :D
2016. dec. 25. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!