Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha már egyszer-kétszer megujja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer-kétszer megujjaztam magam és eléggé élveztem, lehetséges hogy élvezném mondjuk farokkal is lovagló pózba? Vagy nem érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
23F

2016. dec. 28. 11:34
1 2
 11/19 teencurious ***** válasza:
100%
Planetromeo. Ott az emberek 90%-a csak a szexre hajt.ott biztos találsz magadnak valakit.
2016. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet élveznéd.
2016. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 nyitott fiú ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon jó
2016. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

nem érdemes,tudod ami jó az ördögtől való.



a phast csináld ami jólesik.

2016. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kipróbálnod. Ez a lovagló póz meg nagyon jó, mert ott Te irányíthatod a behatolást és minden egyebet. Sok sikert és hatalmas élvezést az első dugásodhoz!
2016. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
ti hogyan találtatok partnert ?
2016. dec. 29. 23:33
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Neten leginkább. Általában ha nincs kapcsolatom, hamar megunom a vibrátort, keresek pasikat.

Startapro hirdetésen, de volt, hogy sima indexes fórumon megismertem pár pasit, eropolis, meg volt, hogy innen is megismerkedtem pár pasival, írtak privátot, beszélgettünk kicsit, szimpatikusak voltunk egymásnak és szexeltünk.

Én mondjuk crossdresser vagyok, általában kiteszek egy női rucis fotót magamról és egy nap alatt kapok 40-50 levelet. A negyede persze olyan, hogy küld egy képet a farkáról és részletezi mennyire megd*gna és igen arra keresek pasit, hogy megd*gjon, de akkor is emberek vagyunk, persze ha valamelyik megtetszik, annál még teszek egy próbát az ismerkedésre, de általában nem sikerül értelmes dolgot, szóval a negyede itt kiesek további 10 messze lakik, bár itt is volt kivétel, hogy tovább ismerkedtünk és bejöttünk egymásnak, felutazott hozzám utána többször látogatóba.(megért neki ennyit egy jó d*gás). Na ezután képcsere és marad 7-8 aki helyes is velük kicsit ismerkedek még és ebből akik szimpik azokkal általában szex is lesz és akikkel a legjobb volt a szex, azokkal próbálok ilyen barátság extrákkal kapcsolatot kialakítani, hogy rendszeresen szexeljünk. Hónapokig azzal a 1-3 pasival szexelgetek, amíg vagy nem lesz nekik kapcsolatuk vagy nekem, vagy csak megunjuk egymást vagy szimplán valamiért eltűnnek. Utána megint kirakok egy képet vagy hirdetést :D

Elsősorban kapcsolatot keresek, de sajnos azt nehéz értelmeset találni, de szeretem a szexet és heti min 3-4 kell is nekem így keresek hozzá partnert, szerencsére nem nehéz :)

25/crossdresser

2016. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Someone Alone ***** válasza:
100%

Esélyes.

A kipróbálással nem veszíthetsz.

2016. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

30-40 évvel ezelőtt, még a kőkorszakban, amikor nem volt internet, a személyes kapcsolatkeresés működött csak. Napjainkban ugyan van internet, de a személyes ismerkedésnél biztosabbat nem tudok elképzelni. Ott biztosan látod, hogy kivel állsz szemben, míg a neten mindenki annyit és azt hazudik amennyit nem szégyell. Persze itt is létezik igazmondó juhász, de nagyobb az esélye, hogy nem azt kapod, amire vágysz.

2016. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!