Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet, hogy többet érzek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy többet érzek a legjobb barátom iránt, mint kénr, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig csak lányokkal voltam, de mostanában a legjobb barátom iránt többet érzek, mint kéne. Mindig vele akarok lenni és bevallom féltékeny vagyok a barátnőjére is. Utálom ezt, és undorodom ettől az egész biszex dologtól, de nem tudom mit csináljak. Tudja, hogy nem csak a lányok érdekelnek, és teljesen elfogadta. Eddig nem volt nagyon legjobb barátom, és most nagyon örülök neki, hogy van, de akaratom ellenére félek, hogy tönkre fog menni. Mit tehetek?

18/F


2017. jan. 10. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem vagy biztos magadban, akkor ne mondd el neki. Lehet, csak egy fellángolás, ebben a korban még előfordul.
2017. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kéne beszéld ezt vele. Ha tudja, hogy bi vagy akkor ezt a hírt is könnyebb közölni vele. Ne is tagadd, abban reménykedsz hogy hátha ő is bi és lehetnétek együtt. De ha heteró ez sajnos nem fog megtörténni. De ezt hiába állítod és hangoztatod, a szíved mélyén mégis reméled. Az egyetlen megoldás hogy megbeszéled vele, ezzel nagyon megfogsz könnyebbülni.

Ha mégse akarod elmondani, akkor kell élj ezzel a szenvedéssel, mert amig szereted, minden perc rossz lesz. Te többet akarsz, de esélyed sincs nála, és még remélsz is.

2017. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!