Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon hülye kérdésnek hangozh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülye kérdésnek hangozhat, de. Ha egy lány egy "alvóblokkban" lakik három fiúval egy kollégiumban és az egyikkel egy szobában van, akkor lehet leszbikus?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik, de észrevettem pár jelet. A lány nagy LMBTQ támogató, gyakran említi őket. Oké, tudom, hogy az "egy szobában lakik egy fiúval" félreérthető, de azt mondja, hogy csak barátok, legjobb barátok, és hogy évek óta nem volt barátja. Különben a kolinak van "páros szoba" része is, ahol a párok aludhatnak együtt. Tehát, ha együtt járnának akkor lehetnének egy franciaágyas szobában, egyedül.

Én, magamból kiindulva, nem aludnék együtt valakivel, akivel "csak így, csak úgy" vagyunk, nem komoly kapcsolatban.

Mert nekem az elég fura, hogy kollégiumban egy lány és egy fiú egy szobában van, úgy hogy nem járnak és "csak" barátok. Lehet, hogy a fiú meleg, és/vagy a lány leszbikus?

Azért kérdezem, mert nekem tetszik ez a lány (lány vagyok) és nem tudom biztosan, hogy biszex/leszbikus-e. Régebben láttam jeleket, mintha tetszenék neki, de lehet csak barátkozni akart.


2017. jan. 12. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet megállapítani. És ha jól kijönnek, miért ne lehetnének egy szobában? Attól még lehet mindkettő heteroszexuális is akár, ez nem törvényszerű. Én ugyan nem koliban, hanem albérletben lakó ismerősök körében tudok több olyat is, ahol mindkét nem jelen van, mégsincs köztük semmi.
2017. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, hogy egy helyen lakásban/alvóblokkban laknak, de hogy egy szobában is alszanak? Akkor miért nem egy lánnyal alszik együtt?
2017. jan. 12. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobban kijön azzal a sráccal mint azokkal a lányokkal akikkel alhatna egy szobában... Ne gondold túl a dolgot és ha jóban vagy a lánnyal kérdezz rá hogy milyen a szexuális beállítottsága és kész... Vagy ha így nem mered kezd el faggatni a leszbikről/bikről mit gondol róluk stb... 20/L
2017. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon támogatja őket, sokszor emlegeti
2017. jan. 12. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!