Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van rá esély hogy biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy biszexuális vagy meleg? Hogy deríthetem ki?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva megyek ki külföldre egy barátomhoz akinek a családja jó pár éve ki költöztek és ez a srác mai napig jó barátom, DE.. mikor még kissebbek voltunk úgy 10-11 évesek, emlékszem hogy át jött és a szobámban voltunk és rám feküdt meg fogtuk egymás kukiját meg így pusziszkodtunk.. Azóta telt az idő és ki költöztek, szinte minden évben találkoztam azóta vele 1-1 napot mikor fel jött de soha nem volt időm kettesben lenni vele, és voltak barátnői ahogy nekem is, jelenleg szingli és lehet egy szobában is fogunk aludni azt még nem tudom.. Tudom hogy amik régen voltak megtörténtek és nem csak gyermekded képzelődés, szeretném valahogy kideríteni hogy van e benne valami hajlam tehát erre szeretnék kérni instrukciókat, útmutatást,pár gondolatot, esetleg véleményt a leírtak alapján, mert nagyon jó lenne egy nosztalgikus éjszaka vele..:D a normális válaszokat előre is köszönöm

2017. jan. 23. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most feküdj te rá es fogd meg a farkat es csókold.
2017. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hozd fel témának azokat az eseteket, amikor ezt csináltátok, és mondd neki, hogy sajnálod, hogy vége lett, mert neked tetszettek a dolgok, és ha ő is benne lenne ismét, akkor esetleg csinálhatnátok megint.
2017. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tégy egy próbát viszont figyeld mindig a reakcióit. Nehogy véletlen megszívd. "Bocs, haver csak vicceltem. " :D

Egy barátság többet ér, mint egy kaland.

2017. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen célozgatni lehet fogok, főleg ha iszunk akkor mindenképp.. Meg remélem vele leszek egy szobába este és akkor majd meg látjuk
2017. jan. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!