Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van esély rá, hogy komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Pár hónapja találkozgatok egy bi pasival. Már az elején tisztáztuk, hogy a részéről ez csak szex, semmi több nem lesz. Eddig így is viselkedett. De az utóbbi időben elkezdett olyanokat mondani, hogy szeret, de csak is a szeretkezéseink alatt mond ilyeneket, utána ugyanolyan hideg, távolságtartó. Teljesen összezavar. Miért mond ilyeneket? Tőle egyszerűen meg sem lehet kérdezni, egyből hárít.

2015. júl. 25. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden arany, ami fénylik.



Van rá esély. Bár neked kell eldöntened, hogy mit akarsz. Megmondta, hogy csak szex. Most változott a véleménye. A szex biztos, a másik nem. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem csak tündérmese.

Valószínűleg ő maga sem tudja, hogy mit akar.

2015. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu.:D

én is fiatal vagyok (16..). Hány egykorú srác kamuzott nekem, ezekkel a szövegekkel:D Szex előtt mindig mondták, hogy de jó lenne ha ott lennék, meg csókolna szeret stb...Aha szex után, meg mikor nem taliztunk semmi ilyesmi, alig írt vissza ilyenek.:DDDD

Ezt egy jó párszor megcsinálták velem, átbasztak, de annyit köszönök nekik, hogy már észre veszem, ha valaki ezt csinálja és akkor már küldöm is el melegebb éghajlatra.:)

Légy okos, és ne higyj el elsőre semmit!!!:)

2015. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mommegneki te hogy csak szex és más semmi, elvégre ebben egyeztetek meg, akkor most miért találgattok ... a mai fiatalok
2015. júl. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2! Ennek a srácnak nem lenne muszáj kamuznia, hogy szereti stb. hiszen ezek nélkül is megkapná a kérdezőtől a szexet.

Szerintem van rá esély, hogy annak ellenére, hogy az elején azt beszéltétek, mostanra megváltozott.

Beszéld meg vele!

2015. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, amikor már megkapta amit akar, utána már lehervadt. A szeretete is.
2015. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen. Miután megkapta lehervadt.
2015. júl. 31. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!