Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Próbálkozzak vagy hagyjam az egészet? (Több lent)

Figyelt kérdés

Az exem dobott egy másik csajért. Nem rég szakított vele az a csaj akiért ott hagyott engem. Én még mindig bele vagyok zúgva az exembe.

Amikor együtt volt a csajjal akkor elfogadtam, hogy vége van. De ahogy most szakítottak, megint elkezdtem foglalkozni vele és csak egyre jobban beleszeretek, pedig tudom milyen.

Nap mint nap látom mert osztálytársak vagyunk és segít is, de mindig csak játszik velem.

Múltkor amikor beszéltem vele, kettesben voltunk és mindent kigondoltam hogy mit fogok mondani, de amikor a szemébe néztem minden kiment a fejemből és akkor hirtelen ötletből megcsókoltam. Vissza csókolt, de ezt másnap tagadta a közös barátok és barátnők előtt.

Megkértem mondja el végre hogyan érez (2 napja egyfolytában) kérdezem tőle, csütörtökön megkérdeztem és azt mondta h nem tudott rajta gondolkodni meg hogy nyugodjak meg.

Sokan mondták, hogy ne fussak utána mert megint az lenne mint utólag h megint meg csalna....

De folyton csak Ő jár az eszembe, nem tudom elfelejteni...

Ő biszex, én leszbikus.


Szerintetek mit tegyek?

Próbálkozzak még hátha össze jövünk megint. Hagyjam az egészet? Mit csináljak?



2014. okt. 10. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az egészet,mert ha ugyan össze is jöttök megint mi a garancia,hogy nem csal meg megint.Amúgy elég fiatal vagy még találsz majd mást.
2014. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én mondom, a legtöbb és leginkább ribbanc a biszexuálisok közül kerül ki mindig, nem csoda hogy átlagban a leszbikusok is tartják velük a kellő távolságot.. - tisztelet a kivételnek.
2014. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!