Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes lenne kipróbálnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne kipróbálnom lánnyal? Vagy csak a fantáziámban tetszik a dolog?

Figyelt kérdés

21/L vagyok.


Csak fiúkkal jártam és szexeltem eddig, járni például nem is akarnék lánnyal. De egy ideje eléggé izgat, hogy lefeküdjek egy lánnyal, csak egyszeri alkalomra (aztán ha megtetszik akkor gondolom többször is). Nem tudom hol kereshetek ilyet, de az most mindegy is. Nem vagyok 100%-osan biztos, hogy bele mernék menni egy ilyenbe. Néha van leszbikus álmom, akkor amikor felkelek rögtön rohannék is egy csaj ágyába, aztán van, hogy maszturbálok egyet és elmúlik.


Van valami hasonló történetetek, élményetek?


2017. febr. 18. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van kedved ismerkedni? :) 22L
2017. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
A rosszlányokon vannak lányok akik szivesen bevállalnának.
2017. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen csak az kb 15 ezer forint :/
2017. febr. 18. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló érzéseim voltak mint neked míg nem engedtem a csábításnak és hagytam, hogy egy barátnőm kényeztessen. De én nem viszonoztam akkor, csak csókok, simi... Tetszett. Nem voltam elég "merész". 21/L
2017. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, mint te, csak fiúkkal voltam eddig, és lánnyal szerintem nem is akarnék kapcsolatot, viszont szívesen kipróbálnám egyszer (vagy többször).


Legjobb lenne olyannal, aki hasonló, mint én, mármint aki szintén nem akarna kapcsolatot lánnyal, hanem csak kipróbálás szintjén érdekli a dolog.


De sajnos tényleg nem egyszerű erre partnert találni. Ha van kedved, akkor írj nekem üzenet, szívesen beszélgetnék :)


21/L

2017. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!