Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen oldalakon tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalakon tudnék leginkább ismerkedni?

Figyelt kérdés
Milyen oldalakon tudnék leginkább ismerkedni biszex, vagy leszbikus beállítottságú lányokkal? 23/l bi

2017. márc. 7. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? 22/Bi/L
2017. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeged :)
2017. márc. 7. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos Budapesti vagyok én személy szerint, de vannak meg a facebookon is ZART csoportok ott mondjuk tok hangulatos szerintem az ismerkedes en is benne vagyok parba, es vannak benne Szegedrol is *-*

24/bi/lany

2017. márc. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak meg a facebookon is ZART

csoportok ott mondjuk tok hangulatos

szerintem az ismerkedes en is benne

vagyok parba, es vannak benne

Szegedrol is"


Hát ja, k.va hangulatos a kamu profilokkal és analfabéta r.bancokkal teli csoport

2017. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat kepzeld van egy csoport chat, amiben enis benne vagyok illetve volt tobb is de mar csak egyben, ebbol a bi/leszbi csoportbol kerultek bele lanyok, nemtudom de en mindegyikkel kamiztam ugy nem ertem hogy lehetnek kamuk, es meg parral talalkoztam is.. eleg levagos ha valakinek fake profilja van facen, nemtudom te ezt hogy nem veszed eszre.
2017. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!