Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék magyarországon élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék magyarországon élő Ázsiai (leginkább Japán) fiúval ismerkedni párkapcsolat céljából. Férfiideáljaim az ilyen típusu srácok. Adnátok ötletet a kereséshez?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találok ilyen jellegü oldalakat..Tudnátok segíteni? (29 éves hölgy)

2016. márc. 26. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten rengeteg van. Én legalábbis tömegével szoktam látni jóképű japán palikat. :D
2016. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
menj be valami kínai étterembe
2016. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
cipőboltok, kajáldák, ruhaboltok, mindenhol ott vannak lassan, hajrá :D
2016. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden nap látom őket a munkahelyen, ahol dolgozom, van fiatalabb és idősebb is, japán nőket viszont sajnos kevésbé látok ott, irodán egy kettőt talán.
2016. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
6%
Ne fetisizáld az ázsiai férfiakat! undi szokás.
2016. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, mindenkinek van egy alap-ideálja,vagy egy bizonyos típusú ember akik általánosságban kinézetre,mentalitásra tetszenek.hát nekem ezek a japán -mongolid hatású srácok...ha ezt fetishizálásnak nevezzük..(bár nem a megfelelő szó szerintem)

De mért ne tehetném,ha egyszer tetszenek..ettől nem emelem az egyeb más típusú srácok fölé őket..(és közöttük is van ugye minden emberféle) egyszerűen csak tetszenek..és igen..ha így nevezzük akkor fetish-eim. :)

Amúgy borsodi vagyok.

.errefelé érdekelne..vagy heves megyében...

2016. márc. 27. 06:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Borsodan inkább kínaiak vannak, az ázsiai üzletekben, legalábbis én ott láttam néhányat, amig borsodi voltam.
2016. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen...de alig vannak..

Privát üzenetet is várok,ha van köztetek Japán,koreai származású fiatal srác,aki szivesen ismerkedne velem. :)

2016. márc. 27. 08:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként tudsz japánul?
2016. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tanulom...nemrég kezdtem,igen mrg akarok tanulni Japánul!
2016. márc. 28. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!