Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy szívesen fantáziálok fiúval való szexről, de a konkrét, létező, hús-vér férfiak közül szinte senkit nem találok vonzónak?

Figyelt kérdés

19/L (szűz)

Az utcán sétálva és tömegközlekedésen mindig szemügyre veszem az embereket, és azt tapasztalom, hogy hiába látom sok srácon, hogy objektíve nem néznek ki rosszul, kiráz a hideg, ha elképzelem, hogy bármelyikük is hozzám nyúl. A lányokkal más a helyzet, ők el tudnak bűvölni a szépségükkel, a finom vonásaikkal, a bájukkal, az idomaikkal. A meztelen női test látványára felizgulok, a férfiaké elég semleges a számomra. Mindezek ellenére azt hiszem, szeretném "kipróbálni" a péniszt, a szopás és a vaginális behatolás gondolata egyaránt beterjeszt, más kérdés, hogy a valóságban nem, vagy csak szökőévente egyszer látok olyan embert, akivel hajlandó lennék belemenni ilyesmibe. Természetesen a lányok ugyanígy megmozgatnak elméleti síkon, annyi a különbség, hogy ők a gyakorlatban is kiváltanak belőlem érdeklődést.

Miért állhat fenn ez a probléma? Mit jelent ez a szexualitásomra nézve?



2017. márc. 23. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez akkor derülne ki ha szexelnél, akár fiúval, akár lánnyal. Mert akkor látnád hogy melyik mit vált ki belőled, esetleg szerelmet vagy csak vonzalmat. Viszont ha gyakorlatban is ennyire felizgatnak a nők, akkor szerintem vonzodsz hozzájuk is, nem mondom hogy leszbi vagy, de biszex elég valószínű. Nagyon nehéz ezt addig megítélni amíg szűz vagy. Egy fontos kerdes: A szüzességed elvesztését hogy kepzeled/ képzelnéd el? Marmint nyilván fiúval tud csak megtörténni, de felizgat a gondolat vagy akarod, varod?

Például engem is felizgatnak a nők, de csak elméleti síkon, de csak férfival tudom elképzelni a szexuális életem, mert szeretem az érzést amit okoznak, meg ha kíváncsiságból ki is próbálnám nővel is, semmi mást nem akarnék egy nőtől. A határvonalak itt húzódnak.

2017. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egyszer már voltam (és talán mondhatjuk, hogy vagyok is) igazán szerelmes, méghozzá lányba, és bár nem jutottunk el a szexig, nem rajtam múlt a dolog, mert nagyon szívesen benne lettem volna.

Nem tudom, kivel feküdhetnék le, nem ismerek senkit, aki kapható lenne rá, és szerintem párkapcsolatom sem mostanában lesz. Próbáltam már ismerkedni neten pasikkal, de egyre inkább kiver tőlük és a perverz stílusuktól a víz. Egyébként igen, vágyom rá, hogy megejthessem az első szexet egy sráccal, fel is izgulok a gondolatra (mondjuk én leszbikus kaland után sem tekinteném szűznek magam), csak jelöltem nincs hozzá.

2017. márc. 24. 18:47
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Talan mert nem egy allat vagy, es erzesek utjan alakitanal ki vonzodast:) nem mindig igaz a sablon, hogy a kulso megfog, blablabla


Pasi vagyok, nem nyalazom szet az utcat egy kiscsaj miatt, aki kiteszi mindenet, max megnezem. Pl alkalmiba csak ugy ot perc utan nem lennek benne, kell a kis belso kotodes.


Probalj meg bensosegesebb kapcsolatokat kialakitani, es normalis szexben kiteljesedni.


Vagy b terv, probald ki lannyal.

2017. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Harmadik vagyok.


Lehet meg nem vagy erett az ilyen dolgokra es azert van igy. Ami amugy nem baj,sot! Tobb ilyen lany kene.


Nekem volt csaj ismim. 20 evesen szabalyosan undoritonak talalta a szexet. 22 evesen talalt egy pasit, tartos kapcsolata lett, es tadammm

2017. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Abból, hogy volt lány, akit szerettem, és akivel szívem szerint lefeküdtem volna, hogy jön le az, hogy nem vagyok érett a szexre? :D

Egyébként azt én is el tudom képzelni, hogy szoros érzelmi kötelék mellett elkezdenék testileg is vonzódni egy fiúhoz, csak nem értem, hogy akkor lányok esetében miért nincs szükségem erre, illetve hogy más csajoknak miért megy kb. első látásra, hogy ráizguljanak teljesen random férfiemberekre. Plusz kicsit féltem is a jövőmet, mert szeretnék férjet egyszer, de nem tudom, kinek lesz türelme kivárni, hogy tényleg megszeressem őt, és ne csak "vagy beleesünk egymásba később, vagy nem" alapon jöjjek vele össze.

Köszi a válaszokat.

2017. márc. 26. 13:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mas...


Csavo vagyok, megsem dugnam meg a fel orszagot, vagy fekudnek le random nokkel.

2017. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Szerintem azért van ez így mert egyértelműen a nőkhöz/lányokhoz jobban vonzodsz mint az ellenkező nemhez. Ezek azok a dolgok, amelyeket nem tudunk megmagyarázni, csak így érezzük. Ez már csak azon múlik hogy kivel sodor össze a szél :) egy fiúval, akibe beleszeretsz, jobban megismered és nagyon is izgatni fog vele a szex vagy pedig egy lánnyal ugyanez. De az sem kizárt, hogy össze jössz egy fiúval, megszereted, de azt érzed hogy valami hiányzik és muszáj egy lánnyal kiprobalnod, vagy ugyanez fordítva. A lehetőségek tárháza végtelen, de mindenképpen azt tanácsolom először is, hogy járj nyitott szemmel és adj magadnak lehetőséget arra hogy tényleg jobban megismerhess egy fiút ( nem mindegyik perverz barom ám ;)) aztán utána meglátod hogyan alakulnak a dolgok. Akármi is az irányultsagod, hosszútávon és tapasztalatok után pontosan tudni és érezni fogod, ha csak nem hazudsz magadnak. Egyébként nem akarok klisekkel jönni, de ebben a témában szerintem tok érdekes az Adele élete c.film:D
2017. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Valószínűleg neked is igazad van, egyrészt a nők valamivel jobban megmozgatnak, másrészt majd tapasztalás útján fognak maximálisan tisztázódni bennem a dolgok. Már csak az a kérdés, hol/kivel kellene elkezdenem az ismerkedést. A közvetlen környezetem még legalább egy-másfél évig a jelenlegi marad, és itt rohadtul nem jöhet nálam senki szóba, vagy éppen én nem jöhetek náluk. Fogalmam sincs, merre mászkálnak azok az emberek, akik nem várják el, hogy néhány hét ismerkedés és kezdetleges szimpátia után odaígérjem nekik magam. Manapság mintha nem lenne idő tartós köteléket kiépíteni járás előtt. Persze ez már kicsit OFF.

Az Adèle életét amúgy pont vasárnap láttam.:D Érdekesnek valóban érdekes, és egyedülálló is a maga módján, szóval nem sajnálom a rászánt időt.

Köszi ismét.

2017. márc. 30. 00:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kis százalékban vagy ellenkező nemre szexuális. Ezt jelenti.

Meg persze ahogy írtad.., mi tetszik s nem alapú. E 2 tényező eredménye amit tapasztalsz.

Én hiába vagyok elég erősen heteró, nehéz megfelelőt találni.


Ha majd azt kell tapasztald, fogsz találni megfelelőt. :))

2017. ápr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Látom, előttem válaszolók nem nagyon vannak otthon témában. Ha további magyarázat kell, írj rám nyugodtan.
2017. ápr. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!