Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexualitás összefügghet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexualitás összefügghet azzal, ha valaki "túl nőies"?

Figyelt kérdés

Én annak vallom magam, pedig egy általános elképzelés szerint a részben meleg lányok vagy kifejezetten fiúsak, vagy teljesen átlagos lányok, akiken semmi külső jegy nem utal erre.

Nos... Én szoknyák, extrém magas cipők, romantikus, nőies kiegészítők és szép frizurák nélkül el sem tudnám képzelni az életemet.

Szeretem a művészeteket és nagy örömmel űzöm őket.

Szeretek nevetni, mindig ügyelek arra, hogy deklamációm színes legyen, a beszédemet is művészetnek fogom fel.

Imádom a 19. századi regényeket, történeteket is.

Rengetegszer érzem, hogy nincs bennem annyi agresszió, mint a többi korombeli lányban. Utálom a labdajátékokat, nem szeretek erőszakos lenni, felbosszant, ha valaki udvariatlanul, tapló módon viselkedik a másikkal.

Vannak még ilyen biszexuális lányok?



2017. ápr. 4. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vannak

a külső és a szexualitás nem függ össze.

2017. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmi vagyok, szóval vannak.
2017. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

sőt még ilyen férfiak is vannak. (na jó, női ruhát és nőies kiegészítőket nem hordok)


39F hetero vagy mittudomén, végülis egyszer kipróbálnám egy férfival is

2017. ápr. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A biszexualítás nem külső kinézet függvénye. Biszex létemre nem nézek ki nőiesen, és nem is viselkedek úgy.

61/F

2017. ápr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sandrisbp ***** válasza:
100%
Akkor te egy "femme" vagy - lásd [link] .
2021. márc. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!