Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a szexpartnered bevallaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szexpartnered bevallaná neked, hogy biszexuális, te örülnél neki?

Figyelt kérdés
Elvileg 1-2 ember tudja róla,de neked elmondja. A bizalom jelének tekintenéd? Hogyan fogadnád a dolgot?
2017. ápr. 8. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csaj és hozna még egy csajt és hármasban lennénk, akkor örülnék neki, hogy bisex :D
2017. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmondta, keresünk is egy második csajt a hármashoz :) 27/F
2017. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bánnám, ha a feleségemben lenne egy pici hajlam.


39f

2017. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki. Rögtön összehoznék egy hármast..vagy akár négyest is 😄

24N

2017. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi elég hamar megtudtuk egymásról, hogy biszexek vagyunk. Bizonyos szinten örültem neki igen.

Kövezzetek meg, de izgat vele egy hármas (2N 1F), de nem zárkózom el egy 2F 1N felállástól sem, amit meg ő szeretne nagyon és nagyon izgatónak tartja. :) 31/Bi/F

2017. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, ha a feleségemben is lenne ilyen hajlam, és elfogadná az én biszexualításomat is.
2017. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom amióta megismertem mindig elutasítással volt a melegekkel szemben. Ugyanakkor azt nagyon is élvezték a barátnőm párjával, ha mi a barátnőmmel voltunk...

Vagy két éve összebeszéltem a csajszival, hogy a két pasit össze kellene "ereszteni", mert engem nagyon izgatna hogy mit csinálnak egymással? Persze erre ő azonnal partner volt:)

Aztán eljött a napja: hát nem volt egy szenvedélyes együttlét!

Nem estek egymásnak, de - a hathatós segítségünkkel - összehoztak egy kölcsönös szopcsit!

Sokat beszélgettünk azután, és azóta nem zárkóznak el egy szopcsitól, sőt ez a négyesünk részévé vált. Nekünk csajoknak nagyon izgató, a pasiknak is elfogadottá lett. És teljesen elfogadó lett a melegekkel szemben, és - előttem legalábbis - biszexnek vallja magát. Nincs ezzel semmi baj, az élvezeteket mindig lehet fokozni!

2017. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem forditva. Latom valakin, hogy szereti a fiukat, is, es ezert vonz.
2020. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!