Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk szerintetek jó ötlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk szerintetek jó ötlet ha egy kezdő passzív idegen aktívval próbálja ki?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jobb, mint egy baráttal vagy haverral. A pletygálgatás megelőzése miatt.
2017. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
1-es állítása teljesen igaz. De én még azt is hozzátenném érdemesebb más településre is elmenni hogy kipróbáld.
2017. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De egy idegennel még ott a frusztráció, hogy nem ismerem, nem tudom milyen ember. Még egy ismerőssel intimebb viszonyt lehet kialakítani.
2017. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem árt előtte kicsit megismerni azt az idegent, és akkor minden megy simán és nagy meglepetések nem érnek. Aztán mindenki mehet a dolgára.


39f

2017. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Én még nem voltam sráccal, de ismeretlennel sosem csinálnám. Sokkal jobb ha előtte van randi és megismerjük egymást, aztán amikor mindketten úgy érezzük hogy megbízunk egymásban akkor lefeküdhetünk.
2017. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ha valakinek az ismerősi körében egyáltalán nincs olyan fiú?
2017. ápr. 16. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbálj ismerkedni közösségi oldalakon stb.
2017. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer egy idegennel próbáltam ki, előtte 1x találkoztunk, leszoptam majd megdugott a kocsiban és azóta nem láttam :D
2017. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én idegennel kezdtem, csak később kerültek képbe az ismerősök, haverok.
2017. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi előtte azért beszélgettünk, ismerkedtünk, képet cseréltünk, mondtam neki, h nem biztos, h jó lesz, mert kicsit frusztrál, h sosem találkoztam vele, stb. Megbeszéltük, h kipróbáljuk milyen lesz, aztán ha meg van szeméylesen is az a szimpátia, ami online kialakult, akkor még talizunk. egy korban 5 évvel idősebb aktív pasi volt, én akkor 19 vtam, nagyon jó volt, figyelmes és kedves volt. Persze ehhez intelligens embert kell találni.
2017. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!