Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek lehet meg attol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet meg attol jo egy hazassag ha a norol kiderul, hogy biszex es ez miatt titokban vagy a tudtotokkal összejar egy masik novel szexelni?

Figyelt kérdés
Megromolhat a ferj iranti vonzalma vagy az a rosszabb ha nem elegiti ki az ez iranyu vagyait? Szerintetek mi lenne a hekyes egy ilyen szituban?
2017. máj. 24. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha kihagy a buliból mehet pitsbe.
2017. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

engem személy szerint nem zavar, ha valaki biszex és a feleségemnél se zavarna, engem az zavarna, ha titkolódás lenne. Egy közeli biszex ismerősöm van, egy lány aki már lassan 8 éve él a barátnőjével, ő azt mondta, hogy ha valakibe szerelmes, akkor ő vele akar lenni és nem vágyik "farokra" ilyenkor.


Én úgy érzem, hogy ha szexuális vágyaid vannak, azt meg lehet valahogy oldani, de vigyázni kell, hogy:

- a párod tudjon róla és elfogadja

- olyannal csináld aki iránt nem szerelmet érzel, hanem fizikai vonzódást


nekem így nem lenne bajom vele.

2017. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha titkolózás van már régen rossz. Beszéld meg vele. Engem nem zavarna ha a barátnőm előállna egy ilyennel, hármasban is lehetne csapatni. De ha a hát mögött csinálná ráadásul egy nővel akkor iszonyatosan megalázva érezném magam. Mellesleg én is bi vagyok szóval egy 4es is mehetne a részemről :P
2017. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Biszex nő vagyok én is, és nagyjából úgy állok a témához, mint a 2. válaszoló ismerőse. Miért kéne nővel csinálnod titokban, amikor pasid van, vagy pasival, amikor nőd? Szerintem ez kb. ugyanaz a kategória, mint amikor valaki vágyik az análra, de a barátnője nem akarja erőltetni a dolgot, ezért a férfi inkább keres magának egy szeretőt/prostit, akit seggbe rakhat.

Ha szeretsz valakit, elvileg nem kéne, hogy bármiféle hiányérzeted legyen mellette. Végső soron az a lényeg, hogy kielégülj valamilyen módon, részletkérdés, hogy hogyan.

Persze ebben a témában a férjed szava a döntő, ha ő beleegyezik, hogy összejárj csajokkal, akkor végül is semmi akadálya, a ti dolgotok. Hazudozni, titkolózni viszont nem éri meg, rá fog menni a házasságotok hosszútávon.

2017. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
A titkolózástól nem, az se egy kapcsolatnak se egy házasságnak nem tesz jót. Beszéld meg a férjeddel, hogy téged izgat ha egy nővel szexelsz. Biztos találtok megoldást, de ha a háta mögött csinálod az tönkre teheti. Miért nem hozod fel neki, hogy vegyetek be egy nőt harmadiknak?
2017. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj ha biszex valaki, de az már igen ha megcsal. Ebben az esetben teljesen mindegy, hogy egy férfival vagy nővel csal meg... ez nem fér bele egy házasságba.
2017. máj. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

"Az nem baj ha biszex valaki, de az már igen ha megcsal. Ebben az esetben teljesen mindegy, hogy egy férfival vagy nővel csal meg... ez nem fér bele egy házasságba."


Teljes mértékben igazat adok! A házasság már nem jó, ha ilyen gondolat felvetődött a feleségben. Beszéljétek meg, még lehet rajta segíteni, de ha valaki ezt akarja, akkor hanyagoljátok egymást. Lényegtelen, hogy nő vagy férfi, ugyanúgy megcsalt. Ha a férjedet, egy másik férfi fogja seggberakni, vagy ő egy másik férfit. És utána hazamegy és hát beveri a lompost ezután. Szerintem hányingerkeltő. Úgy mégjobban hányingerkeltő, ha ezt a férj elnézi. Amelyik férfi ezt elnézi az egy papucs. Semmi probléma nem lenne vele, ha a feleségem biszexuális lenne, de az, hogy ő már mással akar szexelni, az már igen.

2017. máj. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!