Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek van köztük valami?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van köztük valami? Vagy esetleg együtt járnak titokban?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk és van egy 6 tagú baráti körünk de van két barátnőm akik hát, hogy is mondjam nagyon egybe vannak nővé teljesen el különülnek tőlünk nem igazán avatnak be a dolgaikba! mondjuk legyen a nevük "Zsani" és "Bianka"!Nem tudom hogy esetleg van e köztük valami de sokszor ugy adnak egymásnak puszit hogy ne lássa meg őket senki csak hallani lehet a cuppogast :/ Mondjuk "Zsani" furabb nekem mivel ő nagyon húzódik "Biankahoz" zsani szereti simogatni a hátát a combját, maszirozni a vállát! Volt mar olyan amikor a tanárok is ralyuk szóltak hogy ne itt csinálják de olyankor mindig vissza szólnak hogy ne nézze oket semminek meg stb... De ők nagyon furák ha veszekednek be vannak depizbe alig szólnak hozzánk és szomoru szerelmes zenéket halgatnak ! Úgy néznek egymásra mint akik szerelmesek akkor ahogy Bia fütyül ugy ugrik Zsani! Mindig a kedvébe akar járni Bianak.. Szinte azt teszi Zsani amit Bia mond! Kicsit rossz mert nekem tetszik Bia de rám se hederit en csak egy barát vagyok számára! Ja még annyit hogy en Fiu vagyok! 😁 Na szoval szerintetek? Együtt vannak? Vagy lehet köztük valami? bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett de engem nagyon zavar a viselkedésük!

2017. márc. 10. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztályomba is van két csaj, az egyiket Biankának hívják. Ők is ugyan ilyenek, mondjuk Biankának van pasija. Amúgy szerintem ez csak ilyen túl csajos dolog. Biztos nagyon jó barátnők. Bár minden meglehet :-)
2017. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aza baj hogy Zsaninak még nem volt pasija vagy is nem hallottam még arrol hogy lenne vagy estleg volt neki.. pedig szép csaj ő is ! Bianak volt pasija de már nincsen!
2017. márc. 10. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj... hány évesek?Ez fontos részlet,amit nem írtál le.
2017. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Te miért vizslatod más ember szexuális irányultságát? Ha valamelyik tetszik, akkor udvarolj, próbálkozz be, aztán majd, ha úgy áll a dolog ki leszel kosarazva, ha meg nem, akkor szerencséd is lehet.

De vadidegeneket kérdezgetni az osztálytársaid szexuális preferenciáiról tök felesleges, mert ennyiből nem fogjuk tudni; te meg nem vagy előrébb azzal, ha ilyeneken rágódsz.

2017. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ramone ***** válasza:
93%

"Ha mindenki csak a saját háza táján sepergetne nem lenne gond a földön"

Törődj a magad dolgával ...

2017. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vicces mert az én osztályomban is van két ilyen lány és ott is Biankának hívják az egyiket.
2017. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorban sokszor előfordul, hogy két csaj keresi egymással a testi kontaktust. Kéz a kézben, vagy egymásba karolva járnak, ölelgetik egymást, puszit váltanak. Nem kell ebbe semmit belelátni.
2017. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!