Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ilyen esetben érdemes bevallan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben érdemes bevallanom, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Azonos neműekkel igazából nem tudok elképzelni kapcsolatot, csak szexuálisan vonzódom hozzájuk. Úgy érzem, hogy hazudok a barátaimnak, ha nem mondom el. Attól félek, hogy elhidegülnének tőlem az azonos nemű barátaim, ha elmondanám. Próbáltam náluk puhatolózni a témában, nem a legelfogadóbbak. De én nem szeretnék nekik hazudni.
2017. máj. 26. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Akkor nem hazudsz ha nem mondasz semmit. Ennyire egyszerű.



Én biszex vagyok, szexuálisan épp olyan mint Te. A helyes fiatal srácok vonzanak, de párkapcsolatot csak lánnyal tudok elképzelni és párkapcsolatban eddig csak lánnyal voltam.

2017. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Felesleges elmondanod. Ha csak barátként tekintesz rajuk akkor felesleges elmondanod. A szexuális életed meg csak rád tartozik. 3 barátomnak mondtam el mind a 3x részeg voltam.. ééés igazából tök felesleges volt. Jól fogadták de ennyi. Mit tudnak ezzel az infóval kezdeni? Semmit. Akkor meg felesleges elmondani.. :D Egy barátomnak viszont nem volt felesleges elmondanom. Mivel bejön. Persze csak ilyen baráti szexkapcsolatra lennék vevő vele is mert úgy gondolom benne is van egy kis hajlam. Mi sem bizonyítja jobban, egy buli után reggek azzal ébresztett hogy ruhán keresztül dug :,D persze csak hülyeségből, mindig is ilyen volt.. na de majd egyszer... ;)

22F

2017. máj. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
2-es, remélem összejön :)
2017. máj. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

2-es, sok sikert nektek :D


Na de offon kívül, szerintem se tartozik ez senkire. A barátaid bevallották neked, hogy heteroszexuálisok (feltételezem azok)? Na ugye, milyen fura is ez így...

Én a partnereimnek mondtam el, amikor témába került, hogy mi is a helyzet, de semmi csámcsogás, lelkizés. Ha lány létemre lánnyal akarok dugni, akkor nem jelentem be előre senkinek, nem kérek "engedélyt", én magánéletem. A többiek azt látnak belőle, amit, és az pont annyi, amennyi rájuk tartozik. Ha kérdeznek, válaszolok, de nem szenzációzok, mintha életem legsúlyosabb titkát rejtegetném. Igen, bántottak már emiatt, de ez van, ő szegénységi bizonyítványuk.

2017. máj. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell a barátaidnak mindenről tudni. Idetartozik a szexuális beállítottságod is. Ha nem akarsz a barátaidtól mást, mint barátságot, akkor ne beszélj nekik a szexuális beállítottságodról. Amiről nem tudnak, az nem fáj nekik, nem mérgezi a barátságot.
2017. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ebböl is látni mennyire hata homofobia.Mi az hogy vonzodik valaki saját neméhez és abba nem tud szerelmes lenni ??Ekkora oxomoront:D biszexeknek az elenkező nemü csak fedezéknek kell.Én ugy gondolom ha, valaki bisexuális az inkább lesz saját nemébe szerelmes mint forditva. Mondom ezt persze hetoroként .
2017. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
És még valamit a férfi bisexualitás nem nagyon létezik.Aki annak valja magát az csö meleg 99% ban.
2017. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én nem egyáltalán nem az az ember vagyok, akit érdekel, hogy mit gondolnak mások, csupán a saját barátaimtól nem szeretnék eltávolodni - így ha tudnám, hogy nem fog változni a kapcsolatom velük, teljesen nyíltan felvállalnám a szexualitásomat. Azonos neműbe még soha nem voltam szerelemes, de a másik nembe már igen. Az azonos neműek csak testileg vonzanak. Egyébként lány vagyok. Nekem valami hiányzik a nőkből ahhoz, hogy szerelmet érezzek irántuk. Nézz kicsit utána a szakirodalomnak, egy egyén szexuális és romantikus irányultsága nem feltétlenül egyezik meg.
2017. máj. 27. 13:15
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
A női bisexualitás más.állitolag minden nő az.Szoval nincs mitöl félni.Én a férfé bisexualitásrol beszéltem.Ami nem is létezik kamu az egész mert full buza aki azt modja bi és erre jutotak a tudosok több kutatás folytán is.
2017. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Légyszíves támaszd ezt alá forrással is.

Újfent hangsúlyoznám, hogy a szexualitás és az, hogy kibe leszel szerelemes, két külön dolog.

2017. máj. 27. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!