Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes bevallanom, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bevallanom, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, régóta jól ismerjük egymást, viszont mostanság teljesen belezúgtam. Korábbi barátnőimnél nem voltam ennyire parás mint most. Ahogy észrevettem én sem vagyok közömbös számára, de nem tudom, érdemes e kockáztatnom, ha nyílt lapokkal játszok. Félek, ha ő mégsem érez semmit, akkor az eddigi jó kapcsolatnak is vége van. Csak így meg szar a tudattal, hogy lehet hogy több is lehetne belőle.

Én 24, lány 25



2012. jún. 9. 16:36
 1/10 Lexus0010 válasza:
100%

mindenképpen valld be mert elhappolják előled..:D

TEDD MEG!

2012. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hátezmiez? ***** válasza:
100%
Szerintem ha félted az eddigi kapcsolatotok akkor finoman puhatolózz nála, vidd el valamerre beszélgess vele jobban és mélyebben merüljetek el a kapcsolati témában, ha ő is akarja szerintem jönni fog minden magától! 21/F
2012. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 chooseyourdestiny ***** válasza:
100%

szerintem meg ennyitől egy baráti kapcsolatnak nem lehet vége még akkor sem ha nemet mond.

mondd el neki bátran ;D

2012. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 GBR válasza:
100%

Ha nem mondod meg, éveket áldozhatsz az életedből semmiért.

Ha megmondod, elveszik a lány számára a kapcsolat kialakításának izgalma, a rejtelmesség és a bizonytalanság, tehát eleve rossz ponttal indítasz. Ha ő nem érez így, akkor nagyon durván lekoppint, vagy nagyon kényesen ügyel arra, hogy megmaradjatok barátoknak, de pont ez fogja távolítani. Az esetek nagyon kis százalékában tudják ezt az emberek kezelni.

A legjobb javaslat szerintem, amit tehetsz, hogy nem vallod be szavakkal, ha nem utalsz rá, és lassan közeledsz félreérthetetlenül. Így izgalmas leszel, és annak az esélye is megnő, hogy ha nem jön össze, mégis barátok tudtok maradni, mintha mi sem történne. De szemtől szembe ne valld be, kínos lesz a lány előtt és lelövöd a játékát.

2012. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, nem veszíthetsz semmit. Ha tényleg nagyon jó barátok vagytok, akkor még akkor sem fog tönkre menni a barátságotok, ha Ő csak barátként néz rád.
2012. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sid1986 válasza:
hát én teljes mértékben eggyütérzek veled mivel pont ez a helyzet nálam is csak a lánynak élettársa van de én elmondtam neki annyi történt hogy nap mint nap erről beszélünk semmi sem változott az ő részéről igaz hogy az én kedvem olyan mint egy hintalóé de valamennyire megkönnyebbültem a te esetedben nincs barát nem értem mire vársz rosszabb nem lehet sok sikert neked
2012. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy munkatársak voltunk sokáig, innen ismerem, majd baráti viszony. Valahogy ebből kellene továbblépnem :) Tény és való, hogy "elveszíteni" sem akarom.
2012. jún. 13. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, csak jobb lehet, ha elmondod.
2012. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valld be semmi értelme rágni magadat rajta.....
2012. jún. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek GBR-el... Ne hagyd elveszni a lehetőséget, de tényleg kell azaz izgalom :) Azért mindenki oda van :) max csak nem tudnak róla :P Szerintem biztos sikered lesz :) Lehet, hogy ő is csak arra vár hogy közeledj :) Nálunk is így volt :) közeledett, udvarolt, hozta a virágot, de megcsókolni nem mert :) aztán én se bírtam már :D és megcsókoltam :) Jaj olyan jó erre így visszaemlékezni :))) Szóval hajrá!! :) Szurkolok, hogy minden simán menjen :)

20/L

2012. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!