Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A baratnom biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom biszex?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szoval, 20 eves srac vagyok, baratnom 16. Gyakorlatilag minden tokeletes koztunk, jol megertjuk egymast :) csakhogy ő bevallotta, hogy a lanyokat is szereti, es szeretne majd kiprobalni egy lannyal is a dolgot. Ti mit reagalnatok erre? Mellesleg hozzatennem, ket igen komoly, intelligens emberrol beszelunk.

2017. jún. 2. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Jackpot :D

Mellesleg. Ez rajtad all. Ha az en ferjem lenne biszex, tudom h butasag de hagynam h ffivel is kiprobalja. Ne nyomja el. Es tudom h buta dolog de nem ereznem megcsalasnak.

Beszeljetek ezt azert meg. Egyikotok se seruljon v barmi.

2017. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem annak eldöntését, hogy mennyire vagy intelligens, nyugodtan bízd másra. Akkor nem érhet kellemetlen meglepetés ;)
2017. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Like a 2/2-nek! :)
2017. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
El tudom képzelni mennyire lehet komoly egy 16 éves kislány. 🤔
2017. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb ugy irom, hogy erett gomdolkodasu, nem az a 8 altalanos kategoria :D mellesleg en is ugy gondoltam hogy engedem neki. Mellesleg azt mondta, harmasban is siman benne van. En imadom, szoval engedem neki. Nem szeretnem hogy elnyomja, ahogy az elottem levo is irta. Attol hogy vagyok neki, nem kell semmibol kimaradnia. De termeszetesen, csak ha tudok rola.
2017. jún. 2. 15:55
 6/16 A kérdező kommentje:
4# emelt biosz - kemiat tanul, arra keszul fel tizedik korul, emellett dolgozik, szervez, stb. Es volt mar nekem 21 eves parom is, na ő sokkal eretlenebb volt nala :D
2017. jún. 2. 15:57
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Én naiv fejjel nem tudom felfogni, hogy egy 16 éves lány hova akar még hármast?

Felnőtt korára gyakorlatilag már mindent ki fog próbálni szexuális téren?

Elég hamar kiégett lesz.

2017. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk van benne valami. Bár ahogy ez a dolog is, a jovore nezve, inkabb elkepzeles / terv, jon amikor jon, ha erted, mire gondolok.
2017. jún. 2. 16:23
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Nézd, ahogy szeretnétek.

Tényleg a legtisztább a 3as volna, de csak okosan! Nem biztos, hogy a harmadik fél is úgy gondolja majd! :D

2017. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
En orulnek neki. Nincs ezzel semmi gond. Tolem akar egyedul is kiprobalhatna lannyal.
2017. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!