Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk akik gruppeneztek már!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik gruppeneztek már! Kb hány lányt és hány fiút fogdostok meg intim területen?

Figyelt kérdés
Életem első ilyen eseményére készülök
2017. jún. 20. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Bejelentkeztél már a nemi beteggondozóba?
2017. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerény gruppen volt, mert hatan voltunk (3-3) mindhárom csajjal volt szinte minden amit el tudsz képzelni. És egy fiúval -

aki a legjobb barátom - smároltam és 69-eztünk. Életem egyik legszebb pillanata volt. Azóta teljesen más a viszonyunk és szerintem ez meg fog ismétlődni. Kicsit felizguzam, miközben ezt leírtam xd

18f (Amúgy nem vagyok biszexualitás, de őt annyira elmondhatatlanul szeretem, hogy...)

2017. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
2. Vagyok. Anál azért nem volt senkivel, azt nem szeretem
2017. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
2. Vagyok megint xd. Ha azt kérdezed, hogy szabad-e bármit fogdosni, az a válasz, hogy igen, de csak finoman. De még jobb ha először csak pl simogatod, lesmárolod őket
2017. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Záróra válasza:
50%
2. A kasztingos videód mikor és hol lesz látható?
2017. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt még részem gruppenben, de ha eljutnék egy ilyen partira, igyekeznék mindenkinek, de lehetőleg a legtöbb résztvevőnek a nemiszervét megsimogatni, megpuszilni.
2017. jún. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
2# hogy ne lennél már biszexuális? Gondolkozz már! Mitől lenne egy pasi heteró ha másik pasival 69-ezik?
2017. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7, Jó elismerem, biszexuális vagyok, csak azért mondtam ezt, mert a szexuális vonzalom és az ilyen mértékű szeretetet nehéz nem szerelemnek nevezni. És hát szerelmes is vagyok, de ez nagyon furcsa érzés. De szerencsésnek érzem magam, mert néha az ilyen gruppeneknél csinálom vele. Bár még nem dugtunk
2017. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7en voltunk 3fiu 4lány. Én mindenkit megfogdostam. Ahogy engem is mindenki az volt a bemelegités. Ha valaki kimarad akkor azt haza is küldtük volna szerintem.
2020. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Mi 8-an voltunk. 7 lány, 1 fiú. Találjátok ki, melyik voltam!

Volt minden, mint a búcsúban. :)

2020. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!