Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A homoszexuális hajlam tesz...

A homoszexuális hajlam tesz tömeggyilkossá? Avagy mit lehet még ráfogni egy pilótára?

Figyelt kérdés

Ma olvasom, hogy ilyen jellegű weboldalakat nézegetett Andreas Lubitz, sőt előfizető is volt.


Ha repülőre ülök, előtte miket kérdezzek a szépséges jegyárusító kisasszonyokról a pilótákat illetően?


Meghalt egy ember, s magával vitt másik 150-et. De tényleg ő az egyedüli felelős? És életének minden mozzanata ránk tartozik?


2015. ápr. 2. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Ő a fő felelős, de nagyon ott van a légitársaság felelőssége is, mert ha tényleg ennyi jel utalt rá, hogy para van, azt ki tudték volna szűrni.


És nem az kell, hogy a pilóta menjen el orvoshoz és önbevallással mondja meg, hogy mit mondott, hanem a cégnek kell orvos, aki a cégnek (is) jelent. és nem kell erre orvosi titoktartás, mert a szerződésében aláírja, hogy a cég minden infót megkaphat. nem is értem. tényleg.


Illetve van erre egy működő módszer. Méghozzá az, hogy a dolgozónak vinnie kell az orvosi papírt, hogy alkalmas a munkakörre. Ha eltépi, akkor nincs engedély.


tehát itt a társaság hibázott, nem is keveset, és meg is fizetnek érte rendesen ez tuti.

2015. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
A szépséges jegyárusító kisasszonyoktól inkább azt kérdezd, ráérnek-e egy pezsgős vacsorára veled.
2015. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem az is ki fog derülni a pilótáról, hogy előző életében a Titanicot is szánt szándékkal Ő vezette a jéghegynek...
2015. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ügyesen ráfogták a dolgot. Mert már nincs túlélő aki mást mondhatna.

Ha BÁRKIT megkapargatnak ,akkor fel lehet fedezni az életében olyan mozzanatokat amibe bele lehet kötni és rá lehet mondani bele lehet magyarázni , hogy ez nem normális dolog ,ezért akár öngyilkos is lehetne, mert miért ne? ..

Vizsgálhatnak egy embert évente ,ha kicsit is okos,aki tudja mit kell válaszolni a kérdésekre az azt fogja válaszolni. Az emberek 80 %-a sérült valamennyire de csak nagyon kevesen látják ezt be és mennek szakemberhez. Ezt a kevés embert ,titulálják később bolondnak pszihónak közveszélyesnek stb. És ezért sem mennek szakemberhez a többiek,mert tudják hogy ezzel a többség számára bolonddá válnak.

2015. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!