Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kipróbálnám férfivel, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnám férfivel, de nincs aki tetszik, más is volt így?

Figyelt kérdés
Szeretnék szopni, meg análozni passzívként, de nincs olyan férfi aki tetszik.
2017. júl. 9. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Nekem sem jön be az akit leszopok.De nem is az a lényeg számomra mivel csak leszopom.És ezért nem fontos a kinézete.Csak megszopasson.;)

21/f

2017. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én max 24-25 éves korúval próbálnám ki, olyannal aki vékony, szálkás. Én 24 vagyok (kb 21-nek nézek ki), és vékony.
2017. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs. Csak olyannal csinálom, aki valamennyire bejön..


Aki szerintem nem szép, azzal nem. De létezik a világon csúnyaságfétis is, olyan emberek, akik a szerintük nem vonzó emberekre izgulnak.

2017. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kb 10 éve vagyok így. Rengetegszer elképzeltem már, hogy egy pasival szexelek, a puszta gondolatától is merevedésem lesz, de amikor az utcán (vagy bárhol) nézem az embereket, egy férfi sem tetszik.

Fura.


39F

2017. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sokan vagyunk így h csak szopni szeretnénk, de ez nem olyan egyszerű :)
2017. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Boréet szopok.

(Amúgy nem :D)

2017. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Én szívesen leszopnék valakit de mivel alapból nem jön be a férfi arc így igazából nem nagyon számít mivel a farka érdekelne
2017. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És ha kifejezetten csúnya feje van? Azért egy szebb fiú csak szebb, még ha nem is az arcát nézed. Ez érdekes.
2017. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És egy lányos arcú fiú előnyben van ilyen esetben? Esetleg ha a teste is lányos?
2017. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért de nekem az "apatest" nagyon bejön.

23FBI

2017. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!