Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Planetromeo tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeo tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Felnéztem, milyen a felhozatal a környéken, kép nélküli a profilom (van kép de nem én vagyok rajta hanem egy dagadt macska :D), ennek ellenére egész sok üzenetet kapok.

Igazából a szopást szeretném már nagyon kipróbálni.. de kicsit félek.. azért mégis csak teljesen idegen emberekről van szó.. van rá esély hogy elkapok valamit? Ismerősök között nincs olyan aki segíthetne rajtam, heteró haverjaim vannak csak..



2017. júl. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajna, hogy nem teszel ki emberi képet magadról; akár eltakart arccal is ! Nem nagyon fognak rádkattintani ! Aki a kék oldalakon keresgél, az legelöször a képet nézi meg, és csak akkor kattint, ha szimpatikus neki. (Leglábbis én így vagyok vele) Ha ennek ellenére sokan mégis kíváncsiak rád, akkor annak csak örülhetsz. Ha szopni szeretnél, akkor csak arra vigyázz, hogy ne spricceljenek a szádba. Különben az egészségre nem káros a dolog. Ha meg valakivel találkozol, akkor az az illetö már nem is annyira idegen. Ha meg nem szimpatikus, akkor nem is kell leszopnod. Bármennyire furcsán is hangzik, de a heteró haverjaid között is találhatsz olyat, aki szívesen venné, ha leszopják. Akivel nagyon jóban vagy, és tetszene is neked, azzal szerintem beszélj (négyszemközt) nyíltan a kívánságodról.
2017. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maximilian01 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem se volt képem kitéve mégis sokan írtak persze a szöveg is sokat számít Aztán több pasival is levelet váltottam egyikük szimpi lett és vele képcsere majd másnap tali ...megbeszéltük h nekem ő az első aztán már ott térdeltem előtte szoptam a farkát simogattam a seggét ő meg a kezével adta a ritmust Mondjuk engem meg is dugott de jó volt
2017. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs kép, bár ki van írva, hogy crossdresser vagyok ezért sokan írnak. Kapcsolatra nem nagyon találni partnert ott, azt ne ott keresd, ha egy jó szexet akarsz, azt könnyen találsz.

Általában, ha rég voltam pasival és unom a vibrit, akkor lépek fel, válogathatok is és elég hamar meg is d*gnak :D

28/f

2017. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első, a szájba spricceléssel miért kell vigyazni?
2017. júl. 10. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szájba spriccelés azért nem jó, mert a sperma testnedv, ami fertözö lehet. Fennáll a megbetegedés lehetösége. Természetesen ez nem törvényszerü, de jobb vigyázni. Régebben kapcsolatban lévöknél, akik biztosan nem lépnek félre, azoknál persze kicsi az esély a fertözésre. A nyál és a sperma nagyon aktívan lépnek kémiai reakcióba, és fennáll a HIV-fertözés lehetösßege. A legbiztonságosabb, ha gumit használsz, ami lehet ízesített, ha nem szereted a saját ízét. Ez megakadályozza, hogy bármi is a szádba kerüljön a partnered farkáról, és a teljes tisztaság érzetét nyújthatja. Ez sem 100%-ig biztonságos szex, mert a gumi elszakadhat.Vannak, akik jobban kedvelik a gumi nélküli szopást. Ebben az esetben valamivel biztonságosabb, ha nem engeded, hogy a partnered a szádba élvezzen. Azonban ez nem jelent teljes védelmet, ugyanis jóval azelőtt, hogy a partnered elmenne, előváladék kezd folyni a farkából. Ez tartalmazza a HIV-et, ha a partnered fertőzött. Vannak

olyan emberek, akik az előváladéktól fertőződtek meg, bár elég kevesen, így nem teljesen világos, mekkora a kockázat a gumi nélküli szopásnál. Ha a lehető legnagyobb biztonságot akarod, használj gumit szopáshoz is.

Ha úgy döntesz, hogy nem használsz gumit a szopáshoz, figyelj a következőkre:


· Ne engedd, hogy a szádba élvezzen! Ez különösen veszélyes, hiszen a sperma nagyon magas koncentrációban tartalmazhatja a HIVet. Ha mégis megtörtént a baj, valamivel biztonságosabb lenyelni a spermát, mint kiköpni.

· Minél kevesebb seb legyen a szádban! Szinte mindig vannak apró sebek a szánkban: étkezés közben vagy a fogmosással felsértjük a nyálkahártyánkat, kicsípi a szánkat a dió, megéget a leves. Próbáld elkerülni ezeket az eseményeket, pl. ne moss fogat szex előtt és után. Ha pedig tudod, hogy valamilyen seb van a szádban, gondold meg, nem kéne-e mégis gumit húzni. Ilyenkor sokkal nagyobb esélyed van arra, hogy megfertőződj.

· Ha már végképp gumi nélkül akarsz szopni, kerüld el, hogy a torkod mélyére tolja a partnered a farkát. Ez még veszélyesebbé teszi az egyébként sem biztonságos szexet.

Az ízesített gumikat csak szopásra használd, nem elég erősek a dugáshoz. Szopás közben időről időre ellenőrizd a gumi épségét, hisz esetleg felsértheted a fogaddal.

2017. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A júliát én sem szeretem, ha kulturált dologra vágysz, írj nyugodtan. 35/F
2017. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!