Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes lenne egy fiú szexpart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne egy fiú szexpartnerrel lefeküdni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még soha nem voltam fiúval, de szeretném kipróbálni a szexet. Sajnos eddig még nem tudtam olyan fiúval megismerkedni, akivel lehetne szexuális kapcsolatot létesíteni. Ezért lehet kipróbálnám egy fiú szexpartnerrel. Vajon érdemes lenne? Illetve mire kell odafigyelni? Mennyivel lehet másabb mint egy nőivel? Esetleg valaki, aki már volt ilyen személlyel, megosztaná a tapasztalatait velem?! Milyen volt vele? Stb. 29/F (Bocsánat ha kissé hülyének tűnnek a kérdések de még soha nem voltam fiúval, pláne férfi prostituálttal, ezért nem tudom milyen lehet.)
2017. júl. 17. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
És mit szeretnél pontosan? Megdugni vkit, vagy te akarod magad megdugatni?
2017. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva mindkettőt. De inkább az aktív szerepet, azaz ha én csinálhatnám.
2017. júl. 17. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
ha veszprémi vagy akkor írj :D
2017. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még én sem voltam soha fiúval de nagyon szívesen kipróbálnám veled :) 24/F
2017. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szivesen leszoplak ha az érdekel
2017. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld ki, nem fogod megbánni.
2017. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!