Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális emberek el tudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális emberek el tudják magukat kötelezni egy életre egy férfi vagy egy nő mellett, vagy ez képtelenség a biszexuális emberek számára?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Le tudják, persze. Miért lenne képtelenség?
2017. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

A biszexualitás nem azt jelenti, hogy annak aki bi, folyamatosan szüksége van nőre és férfira is egyszerre. Csak alapvetően megfelel neki szexuális értelemben akár a saját akár az ellenkező nem is ha választani kell.


De ha mondjuk egy bi fiú együtt van egy nővel, akkor pont úgy nem keres fiú ahogy lányt sem. Ahogy egy sima hetero nem keres másik nőt! (normális esetben)

2017. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó tökéletesen leírta.:)

21/B/L

2017. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Én biszex nő vagyok, több, mint 11 éve együtt a férjemmel, gyerekünk is van.

2017. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lassan húsz éve vagyok együtt a feleségemmel. Előtte fiúkkal és lányokkal is szexeltem, de amióta együtt vagyunk nics csalinkázás erre, arra, hogy mással szexeljek.

A hűség nem szexuális beállítottság függő!

2017. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!