Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan srácok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan srácok akik együtt szoktak lányokat dugni?

Figyelt kérdés

Pl elmennek 2-en egy szórakozóhelyre és ott felszednek 1 lányt.

nem zavarja őket ha 2-en vannak 1 lyukban, ill ha egymáshoz ér a farkuk, vagy a másik spermája rájuk megy, csak letörli és kész.

22/f



2017. aug. 21. 18:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer szívesen kipróbálnám,milyen mikor ketten vagyunk a nőben,belül érezném a sajátomon,mikor a másik elmegy benne,a két anyag keveredne.
2017. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Engem is érdekelne :D Haver kerestetik :D

22/F

2017. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%
Engem is érdekelne ilyesmi. Nem volt sajna olyan haver, akivel kipróbálhattuk volna. Még fizetős csajnál sem, pedig az lenne a legegyszerűbb. Ha valakit érdekel ilyesmi, írjon. Bi-kíváncsi vagyok, de csak hetero dolgok érdekelnének először. :)
2017. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Ó a gimibe sokat csináltuk 3 fiú 2 "lyukban". Meg szorakozó helyeken is néha csináltuk. Amúgy engem nem zavart.
2017. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

#14

Megnéztelek volna benneteket, ahogy három, a szexet még tanuló gyerek igyekszik a farkát egyszerre bedugni egy szintén kezdő lányba. :D:D:D

2017. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
egyik haverommal rendszeresen így dugtunk egy csajt még 19-20 éves korunkban, de egyikünk se bi és a csajt élveztük, nem egymást a haverommal. ha az ember fel van izgulva, akkor nem érdekli semmi :D
2017. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2017. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%

Réges régen, egy messzi galaxisban számos ilyen élményem volt :)

Az volt a "szlogenem" amikor erről a témáról beszéltünk egy lánnyal, hogy: Jól gondold meg. Kettőnknek négy keze van :)

Azaz, a lányka átélhet olyan élményt, hogy szinte mindenhol kényeztetik, simogatják :)

De ezeknél a kalandoknál fiú biszex sohasem volt.

2018. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a volt baratnomet egyszer egy kirandulaskor a legjobb baratomal kurtuk meg,

fajt de a baratnom mar nagyon akkart ugyis azzal a fiuval kurni,szoval mar nem volt sok idom

2020. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!