Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokat jobban felizgatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat jobban felizgatja az, ha egy értelmes férfival vannak együtt az ágyban?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

cseszheted ha értelmes vagy, ha nem értesz a nőkhöz.

egyetlen dolog izgatja fel őket: a szenvedély.

tudni kell bánni velük az ágyban, érzelmesre venni, de ugyanakkor szenvedélyesre, és vadra is.

ezt nem lehet tanulni, vagy megvan benned vagy nincs.

2017. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már hogyne lehetne tanulni:-) ha van egy vállalkozó szellemű tapasztalt idősebb nő 30-40 között, aki szívesen foglalkozik veled, meg irányít az ágyban, tőle aztán olyat tanulsz, ami másnak nőnek is tetszeni.


Az értelem az ismerkedésnél imponál azért, kell valami olyan a nőnek, ami alapján beleszeret a férfibe, mert lehet jó az ágyban, ha egy önelégült bunkó... a személyisége. Kevés nő fogja díjazni.

2017. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen. Az itteni privátosaim 90%-a bemutatkozni se tud helyesen, hiba nélkül. Mit várjak tőle akkor másban?
2017. aug. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

#3 mindent elmondott. :D


20L

2017. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Engem izgatnak az okos pasik nem tudom, hogy ez mennyire fura.
2017. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Jól mondja az első! De én most kiegészíteném a saját tapasztalataimmal.

A valóság az, hogy egyáltalán nem kell, hogy a férfi intelligens, értelmes legyen! Két dolog számít! Hogy jó teste legyen, és jól tudjon teljesíteni az ágyban! Bár közben azt mondják, hogy ez nem igaz, de ezt csak mondják. Egy értelmes férfi hiába törődik a nővel, ha felbukkan egy jó testű, de amúgy kő agyú bika akkor úgy elveszi a nőt egy perc alatt, hogy csak, na…

Csakis a külső számit. Különösen az utóbbi 10 évben…

Egy ideig végeztem ezzel kapcsolatban egy kísérletet…

Az eredmény lesújtó…

Hosszan írhatnék erről a témáról, de az több oldal lenne. Szóval ne fáraszd magad. Csak néz ki jól, (Bár az is strapás meló!) és tiéd lesz a nő…

2017. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Te már csak tudod. Én eddig kizárólag úgy ismerkedtem férfiakkal, hogy nem láttam képet róluk és teljesen el voltam bűvölve minden alkalommal. Egyszer volt olyan, hogy nagyon nem jött be fizikailag a pasi, de vele más gond is volt, ami írásban is előjött, így nem bántam, hogy nem sikerült. Ne beszélj ilyen általánosító hülyeségeket. Ugye neked sem esne jól, hogy azt mondanám, hogy a férfiaknak kizárólag nagycsöcsű szop s szájú r ibancokra van igényük? Mert ez nem igaz. Vannak férfiak, akikre igaz, és vannak, akikre nem.
2017. aug. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van #7 -es! Nem minden nő ilyen! De az szembetűnő, és csak a vak nem látja, hogy az utóbbi tíz évben nagyrészt a média hatására, a normális nők is hát megzakkantak. Akad nő akli ennek a ráhatásnak ellen tud állni, de egyre ritkább…

Belemehetnénk ebbe részletesebben, de ez itt túl hosszú lenne…

De látod, én azt mondom már az tiszteletre méltó, ha fénykép nélkül is megláttad egyesekben azt a szépet, a jót…

Ez is ritkaság…

2017. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem értelmes, nem is kell az "ágyamba".
2017. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. De leszögezem, nem diplomafüggő. Okos meglátásai legyenek,urána második menet.
2017. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!