Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányoktól kérdezem, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem, akiknek passzív biszex pasijuk van vagy volt. Nálatok volt gond szexnél merevséggel? Ha igen, hogy oldottátok meg? Hogy oldottátok fel a leblokkolását?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez általánosan bármelyik srácnál lehet. A barátom full heteró, de mégis a kapcsolatunk elején merevedési zavarai voltak. Felállt, de aztán lelankadt, vagy nagyon nehéz volt felállítani, illetve aktus közben is lelankadt, pedig kívánt rendesen. Ez a stressz miatt van,főleg az elején. Ha perdig ez hosszútávú probléma már, akkor lehet keveset dícséred az ágyban. Növeld az önbizalmát. Persze, ha amúgyis ő a passzív beállítottságú, akkor ez még fontosabb, hiszen az lehet a legnagyobb oka, hogy inkább alárendeltként szeretne részt venni az aktusban, mert nem hiszi el, hogy elég jó. Bíztasd, mond neki, hoogy nagyon jól csinálja, és néha irányítsd te a menetet, akkor biztos komfortosabban érzi majd magát.
2017. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a srác vagyok... Passzív biszex hajlamú, hetero srác, akinek volt ilyen gondja...
2017. szept. 3. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt gond, sőt sokkal keményebben állt neki, mint egy átlag hetero pasinak. Nem hiszem, hogy ez amiatt van, hogy bi lennél. El vagy lazulva rendesen, tényleg izgat a párod?
2017. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem voltam ellazulva.
2017. szept. 4. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányok, más mit tapasztalt?
2018. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!