Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nőként szerelmes lennék egy nőbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szerelmes lennék egy nőbe?

Figyelt kérdés
Idáig nem történt velem ilyesmi, azt hittem, hogy csak a férfiak érdekelnek (bár sok tapasztalatom velük sem volt). Viszont az előző munkahelyemen volt egy nagyon vonzó, intelligens, magabiztos nő és teljesen magával ragadott a személyisége. Már kiléptem a cégtől, de azóta is ő jár a fejemben, és az utcán sem csak a férfiakat veszem észre, ha meglátok egy hasonló nőt, rá gondolok. Fogalmam sincs, mi ütött belém...

2017. szept. 7. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, lehet hogy szerelem de szexuális vonzódás mindenképp. 20/L
2017. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez azért még nem szerelem de teljesen természetes érzés. A legtöbb nő csak később jön rá, hogy milyen izgalmas más nőkkel játszani.
2017. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy az 1. írja, ha nem is feltétlen szerelem, de egy nagyon erős vonzódás az, amit érezhetsz. Nagyon sokan később jönnek rá, hogy a saját nemükhöz is vonzódnak, szóval nem kirívó az eseted. Ha érdeklődsz a nők iránt is, javaslom kezdj ismerkedni, aztán majd alakul a dolog magától.
2017. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De szexualitást meg nehezen tudnék elképzelni velem azonos neművel, viszont maga a gondolat izgat... Inkább szeretetre vágyom, annak az egy személynek a társaságára, törődésére.
2017. szept. 8. 08:42
 5/17 anonim ***** válasza:
58%

Éppen ez a szerelem, hogy csak az az egy bizonyos ember érdekel:-) Én is így voltam, 34 évesen volt az első kapcsolatom nővel.Először én is azt hittem ez csak csodálat,rajongás de aztán rájöttem,hogy ez szerelem.Mikor arra került a sor nem volt gond a szexszel,pedig én is nehezen képzeltem el nővel,de vele ment.Ha nem szeretném őt, valoszínűleg mással is menne.


Keresd meg, nem írtad, hogy ő leszbikus/biszex-e, adta-e jelét,hogy akar tőled valamit, de beszéljétek meg a dolgokat, ha összejösztök jól jársz, ha nem, nem vesztettél semmit. Ha más nő érdeket nyugodtan próbáld meg ha van kedved, szintén nem veszítesz semmit.

2017. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Reménytelen helyzet, elég nagy a korkülönbség az ő javára, ráadásul van családja, tuti, hogy nem érdekelné a dolog. Sajnos :(
2017. szept. 8. 18:15
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hivjak annak, hogy
2017. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Na. Annak, hogy balvanyozod.ezt szokta kihasznalni a libsi agymosogepezet, hogy buzakat gyartson.azonos nemuek kozt nincs szerelem.
2017. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
#8 ásd el magad
2017. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Triggerelnek a tenyek?
2017. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!