Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nőként szerelmes lennék egy nőbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szerelmes lennék egy nőbe?

Figyelt kérdés
Idáig nem történt velem ilyesmi, azt hittem, hogy csak a férfiak érdekelnek (bár sok tapasztalatom velük sem volt). Viszont az előző munkahelyemen volt egy nagyon vonzó, intelligens, magabiztos nő és teljesen magával ragadott a személyisége. Már kiléptem a cégtől, de azóta is ő jár a fejemben, és az utcán sem csak a férfiakat veszem észre, ha meglátok egy hasonló nőt, rá gondolok. Fogalmam sincs, mi ütött belém...

2017. szept. 7. 19:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
Azonos neműek miért ne lehetne szerelem?:D Majd pont te fogod megmondani, hogy kik között lehet szerelem és kik között nem? Ennyi ésszel csodálom, hogy maradtál még életben.
2017. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Josephine Harkay válasza:
18%
A férfiak és a nők úgy vannak teremtve hogy lelkileg, szellemileg, testileg kiegészítik egymást és ezért vonzódnak nemileg egymáshoz, így az emberiség folytatása biztosítva van. Nos, minden ami természetellenes, az nem lehet jó és kívánatos. Igen, sajnos vannak férfiak és nők akik az azonos neműek iránt vonzódnak; ez egy pszichológiai rendellenesség és még mindig nem tudjuk pontosan hogy ezt mi okozza, mert állítólag nem egy genetikai adottság. Mindenkinek van szabad akarata és választhat; igyekezzünk mindig a jót választani.
2017. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Genetikához semmi köze, mert hormonális betegség eredendően. (Nem véletlenül raknak mindenbe szóját, ami az egyik legtöményebb ösztrogénbomba a világon, nem véletlenül hagyják a kínai szar műanyagok gyártását, amik érintésre is ösztrogénmimikereket jutattnak a szervezetbe, hát még ha a szádba veszed. Továbbá a menstruációs hormonokat sem szűrik már az ivóvízből)

Egy másik, sokkal kevésbé gyakori fajtája a trauma miatti, pszichikai, ami pl. nemi erőszak, vagy "apuci molesztált" hatására tör elő, de kezeltem már olyat is, aki a tömegmédia hatására lett homokozós, mert "jajj a férfiak mind hülyék és különben is összetörte a szívem és jajj". ;)

2017. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira idióták vagytok, hogy az már fáj:) Engem sose érdekelt az ellenkező nem, sőt még szexuálisan taszítanak is. Csak a saját nememhez tudok vonzódni. Ja, és semmilyen trauma nem ért az életemben, és nem is csonka családban nőttem fel, (mert ezzel is szokták magyarázni páran az okát) mégis ilyen lettem. Már óvodás koromban is sejtettem magamról, szóval még az sem állja meg a helyét, hogy a média befolyásolt engem...


Ez nem egy betegség, nem egy rendellenesség, hanem egy szexuális orientáció éppen ugyanúgy mint a heteroszexualitás. A homoszexualitás a heteroszexualitástól csak annyiban különbözik, hogy itt azonos nemű mindkét fél, ennyi. Már a 70-es években kivették a homoszexualitást a betegségek listájáról.

Az meg, hogy mi a normális meg mi a jó az nézőpont kérdése. Az egy dolog, hogy eltér a többségtől, de ilyen alapon a balkezesek meg a kék szeműek is betegek.

Ideje lenne ezen továbblépni és beletörődni, hogy vannak akik a saját nemükhöz vonzódnak, és ezen nem lehet változtatni (hozzáteszem, én nem is akarok változtatni mert jól érzem magam így), mint ahogy egy hetero se tudna a saját neméhez vonzódni.

2017. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

"azonos nemuek kozt nincs szerelem."


Ez nem igaz, sőt. Az azonos neműek között őszintébb és igazabb szerelem szokott kialakulni mint a heterók között.

2017. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Uccsó: a liberál szennylapok szerint ja.


A valóság, ki kell, hogy ábrándítsalak, pont az ellenkezője. ;)

2017. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az max csak az álomvilágod valósága.
2017. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!