Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez nagyon extrém, hogy orálban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon extrém, hogy orálban szopni szeretném jobban a másikat (passzív), de análban dugni jobban (aktív)?

Figyelt kérdés

Elvileg van egy ilyen, hogy aki aktív, az azt akarja hogy őt szopják és dugja a másikat, a passzív pedig szopna és azt akarja hogy dugják.


Viszont szeretem a farkat és inkább én szopnám a másikat, minthogy ő engem, mert a másik szopatása nem nagyon vonz (elvagyok vele, nem utálom, de nem egy nagy vágyam). Közben dugásban meg totál aktív vagyok, szóval a seggemhez senki ne nyúljon soha, így vagyok ezzel, viszont akit leszoptam annak utána én dugnám be szívesen.


23F (kevés tapasztalattal, életemben egy sráccal voltam eddig)


2017. szept. 15. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Én jelentkez ilyenre ha benne vagy :)


30f

2017. szept. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
Én is hasonló vagyok.
2017. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a pap öccse.


Én nem tartom magamat homoszexuálisnak, még igazán bi-nek sem, inkább kíváncsinak, aki egyszer kipróbálná, viszont csak egy oldalt tudok elképzelni. Nekem valahogy vagy passzív, vagy aktív, de biztos vannak olyanok akiknek hol ez, hol az (pl te)

2017. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan vagyok vele.

Bár én csak szopni szeretek (de azt nagyon).

19f kecskemét

2017. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24F vagyok, szívesen szopnék :)
2017. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem extrém. Mindenkinek más az ízlése. Én is imádok szopni, de utána ha kell, meg is dugom a srácot. Mint ahogy a lányt is a csúcsra juttatom a nyalással, utána megdugom. Tök normális. :-)
2017. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!