Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, hogy tapasztaltátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy tapasztaltátok, a passzív biszex fiúknak kisebb az önbizalma, önbecsülése a szexben betöltött szerepükből, illetve a kevésbé férfias voltukból eredően?

Figyelt kérdés

2017. szept. 7. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy tartós biszex szexpartnerem. Kevésbé férfiasnak nem nevezném, normál testalkata volt, kellően szőrős (de nem a hairygay kategória), ha nem mondja, ki sem néztem volna belőle. Nem tapasztaltam nála kevesebb önbizalmat, mint az átlagnál.

L25

2017. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ. ☺️
2017. szept. 7. 18:52
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Gondolod egy ép elméjű nő lefekszik olyan férfivel, akiről tudja hogy homárkodik is?
2017. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem homár.

Amúgy ld. előző válasz.

2017. szept. 7. 18:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2017. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
29
2017. szept. 7. 19:02
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Az első biztosan nem normális ember.
2017. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én pedig egy kedves, elfogadó lánynak vélelmezem.
2017. szept. 7. 19:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert egy hímnemű biszex, nem lesz ettől kevésbé férfias. Pláne, ha full aktívról beszélünk. A kérdés, illetve a feltételezés bugyuta, ilyen általánosságban véve. Ha a passzívak tekintetében van kérdezve, akkor több értelme van, de oda is az a válaszom, hogy egyébként nem feltétlen kevésbé férfiasak, csak mondjuk pasival szemben viselkednek "úgy", de persze vannak olyanok is akik alapból kevésbé férfiasak. Szóval van ilyen is, olyan is.

23F

2017. szept. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a kapcsolatomban a baratnommel teljesen dominans ferfias tipus vagyok, viszont emellett passziv bi is. senki nem mondana meg, hogy pasik meg szoktak kurni:D
2017. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!