Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelem vagy kötődés? Szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy kötődés? Szerelmes lennék a volt tanárnőmbe? 20/L

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni mit érzek a volt tanarnőm iránt már két éve elballagtam de még mindig ugyan úgy hiányzik nem tudom őt elfelejteni. Hiányoznak azok az idők mikor láthattam . Gyönyörű volt intelligens művelt okos és a kisugárzása is nagyon megfogott. Jól esett amikor megérintett legszívesebben minden nap beszéltem volna vele volt hogy miatta öltöztem ki minnél több időt szerettem volna a társaságában tölteni.

Valakinek hasonló tapasztalata emléke?


2017. szept. 24. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak kötődnél akkor nem akarnád, hogy tapizzon. Nekem is volt olyan tanárom akit nagyon bírtam vagy évekkel később is ha találkoztunk ő is én is örültünk egymásnak (ez kötődés volt).


Amit te írsz inkább szerelem, bár lehet csak idealizálod, főleg így hogy évek óta nem láttad. Próbáld meg felkeresni, "véletlenül" összefutni vele. Hogy lásd csak beképzeled a dolgot vagy még mindig ég a láng.

2017. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!