Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen a rózsaszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a rózsaszín ködös szerelem?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem a páromat.


Mikor összejöttünk januárban, azt mondta, hogy szerelmes belém, de nem azzal a rózsaszín ködös szerelemmel, hanem azzal a mélyebb, kötődő szerelemmel, és hogy ez jobb is.


Tegnap hallgattunk egy zenét, melynek kapcsán megkérdeztem, hogy nem-e hiányzik neki az a rózsaszín ködös szerelem, azt mondta hogy hiányzik egy kicsit.


De hiába kérdezem, hogy az neki milyen, nem igazán tud konkrét választ adni.



Tényleg nem értem, hogy neki milyen lehet.

Számomra olyan, hogy mindig a másikra gondolok, sokat szeretnék vele lenni, az érintések mind nagyon fontosak, hogy minél közelebb lehessek hozzá.

Nála ez mind megvan.

Elég sokáig ismerkedtünk, mire kimondtuk hogy együtt vagyunk (fél év), de már a fél éves ismerkedés alatt is folyton írt, tehát nincs az hogy ne gondolna rám sokat. Nagyon sokat voltunk (és vagyunk is) együtt, ő is és én is kölcsönösen hívjuk egymást találkozni. Ha én nem bújok hozzá, akkor ő ölel magához, ez így volt az ismerkedés alatt is. Már kb egy hónap után összebújva filmeztünk, és ha én nem bújtam hozzá, ő azonnal magához húzott, volt hogy az utcán is kézen fogva sétáltunk, mert ő megfogta a kezem. Csak úgy spontán is hozzám ér rengetegszer, ad egy puszit a hajamra, megsimizi a hátam ha elmegy mellettem, stb. Néha kapok meglepiket is csak úgy.



Ha nem ez a rózsaszínködös szerelem, akkor mi?

Nektek milyen?


A kérdést azért tettem fel, hogy ha tudom, hogy másoknak mégis milyen, akkor hátha kicsit jobban megértem, hogy a párom mire gondolhat, mikor azt mondja hogy ő neki más a rózsaszín ködös szerelem.


Párom 23/F

Előttem 3 kapcsolata volt, mind viszonylag hosszabb (nem 1-2 hónaposak).



2016. jún. 5. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti amit te is leirtal.Valszeg parod osszezavart kicsit teged,mert o nem tudja mi mit jelent :))
2016. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
olyan,hogy teljesen hülyévé válsz .
2016. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!