Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba már nagyon régóta. Mit tehetnék hogy elfelejtsem ezt az érzést iránta?

Figyelt kérdés

Nem akarok szerelmes lenni belé, mert tudom szinte biztosan hogy ő nem szerelmes belém. Nem akarom elrontani ezzel ezt a jó barátságot, mindent megosztunk egymással, minden nap beszélünk és jó párszor találkozunk.

Mindig mondja hogy bármilyen gondom van, és bármi az, mondjam el és megbeszéljük.De ettől függetlenül nem merem mert mint mondtam, nem akarom hogy ez a barátságunk rovására mennyen.Sokszor olyan jeleket ad, hogy összezavar és mégjobban megszeretem de sokszor pofára esek miatta,de nem szándékosan.

Úgy szeretjük egymást már mint két testvér, és ez bánt mert én szeretem és nem akarom őt szeretni, de már nem tudom mit tegyek hisz nagyon régóta így van ez a helyzet...



2016. jún. 5. 12:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Én F/16, ő 1 évvel fiatalabb.
2016. jún. 5. 12:02
 2/9 anonim ***** válasza:
és mi van,ha ő is szeret? Szerintem mondd el neki, ha azt mondta h minden problémáddal fordulhatsz hozzá, akkor mondd el neki ezt
2016. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem...vagy nemtudom

Ő vonzódik a lányokhoz is, és énis a fiúkhoz, szóval egyértelmű hogy mik vagyunk.

Neki tetszik egy lány, és ezért sem hiszem azt, hogy szerelmes lenne belém. Szerintem csak barátként szeret nagyon. Nem akarom elrontani a barátságunkat ezzel hogy én elmondom.

2016. jún. 5. 13:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem is szerelmes vagy? Lehet, hogy csak összekavarodtak az érzéseid, azt írtad: "úgy szeretjük egymást mint két testvér". Próbáld meg kicsit végig gondolni mit érzel iránta és ha tényleg azt, akkor vagy elmondod neki, hisz az se jó ha így tipródsz de persze ez tényleg kockázatos, vagy vársz amíg elmúlik az érzés és találaz magadnak mást.
2016. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztosan szerelmes vagyok.Hisz már több éve érzem ezt, és nagyon sok ideje vagyunk legjobb barátok. Az lenne a legjobb megoldás ha jönne valaki más akibe beleszeretek. De ilyen nincs most...Inkább más valaki miatt szenvedjek mint érte.
2016. jún. 5. 13:11
 6/9 NévtelenCsillámpóni válasza:
sajnos a szerelem ilyen. Nem akkor jön amikor akarod és nem azért akit te akarsz. :) A tapasztalat beszél belőlem. Szerintem mondd el neki ha meg emiatt nem akar a barátod lenni akkor hagyd! Majd úgy is megbánja!
2016. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
😡😩
2016. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nemtudom..

Egynelőre várok...

Nagyon félek hogy elveszítem a barátságát.

Ő a legfontosabb nekem mint barát.

2016. jún. 5. 14:21
 9/9 NudliHercegnő ***** válasza:

Szia!

Én egy kicsit szembe mennék az előttem szólókkal. Ők nem vették figyelembe, hogy te nem akarsz szerelmes lenni belé, és nem akarsz vele párkapcsolatot, hanem csak szeretnéd bizrosra tudni magatok között a testvéries szeretetet, és megszilárdítani a barátságotokat. Nagyon bölcs gondolkodás ez tőled a korodhoz képest. Ne aggódj, az egyoldali szerelem elmúlik, még akkor is, ha úgy érzed, hogy sosem fog, és akkor minden mehet a régi kerékvágásban (aztán majd egyszer, sok idő múlva, elmondhatod neki, hogy régen szerelmes voltál belé, aztán jót mulathattok ezen:)

2016. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!