Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha nem izgulok férfiakra de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem izgulok férfiakra de talán kipróbálnám mer miért ne akkor ez azt jelenti hogy ferde hajlamaim lennének?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs,hogy nem érzel szexuális vágyat,de azért kipróbálnád.

Ha nem izgat az azonos nem,akkor heteró vagy.Ha izgat,akkor biszex vagy meleg vagy.

Ha valami nem izgat,akkor nem hajt a vágy,hogy kipróbáljad.

2017. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, csak úgy kipróbálnám h mien
2017. okt. 16. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Első, ugyan, hány meg hány ember van ezen a világon, aki csak azért csinál valamit, mert a többi is azt csinálja, a csapból is az folyik, hogy azt kell csinálni, mindenkinek azt kell szereti, és nem mer kiállni a sorból. Pedig a nőknek meg a passzívoknak jelentős hányada baromira nem kívánja ezt az egész dugósdit, csak hát az egyedül megöregedéstől jobban fél...
2017. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
irj:$
2017. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem izgulok a férfias vonásokra, de kimondhatatlanúl sok dolgok csinálnék egy fasszal kiváncsiságból. Lehet kicsit biszex vagyok...


Ezzel nincs semmi baj, keress valaki és próbáld ki.

2017. okt. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hasonló cipőben járunk. Nekem tetszik az emberi test látványa, legyen az férfi, vagy nő. Nőkkel több kapcsolatom is volt már, imádtam velük a szexet, megveszek a punciért. A csók egyik nemnél sem vonz túlzottan, bár egy nőt nyilván szívesen megcsókolok, egy férfi gondolatától kiráz a hideg. A saját farkamon kívül legfeljebb részegen láttam mások farkát (amikor mindenki össze-vissza pisált az utcán :D ), nem is izgattak fel, de néha elgondolkozok rajta, milyen lehet megfogni másét, vagy kiverni. Lehet én is kicsit biszex vagyok, de különösebb képpen nem zavar és nem is foglalkozok ezzel túl sokat. :)
2017. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Michail Mendoza válasza:
Ha 5 éves vagy,semmi baj.
2017. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

..hát komolyan szégyen egy csomó pasit ismertem meg mostanában ééééés ez a kérdés mindig előkerül!! Miért izgatja annyira a másiké..? akkor minimum biszex..de minimum..... haggyuk már ezt a "nemizgat de kipróbálnám"

jah..."nem bu..ik vagyunk csak kvittek." c. vicc..


és az a legnagyobb szégyen hogy 40évesen ábrándoznak ilyenről. Idáig mit csinált??:D... na, ez a mai felhozatal, grat.:(

2017. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!