Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiként vágyom arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként vágyom arra, hogy alaposan megfarkaljon egy másik férfi?

Figyelt kérdés

Eddig full heteronak hittem magam, de most már egyre többet fantáziálok arról, hogy alaposan megfarkal egy férfi. Csakis ápolt péniszű, küllemre is inkább az inges elegáns fazonokkal tudnám elképzelni, akik még férfiként is jóképűek. Milyen érzés srácok az, ha a seggetekben vanegy pénisz tövig és jól megforgatva? Persze kölcsönösen is csinálnánk, én is megkefélnék keményen egy férfisegget, gumi nélkül.

Ráadásul szeretem a saját péniszem illatát is, el tudnám képzelni ahogy szenvedélyesen leszopok egy pasast, csapkodná a makkját a nyelvemhez és minden más.


2017. okt. 20. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Jah,heteronak hitted magad...
2017. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ebben benne lennék én is:)
2017. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Probald ki, nagyon jo erzes. 24/F
2017. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Biszex nő vagyok,és ez hmmm... bizsargető írás volt. Vegyél férfi dildót - prosztata masszírozót! Hidd el,nem bánod meg!!!
2017. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Aki gusztustalanozik itt, azt mit keres a homo kategoriaban? Titkon izgatja biztos ot is, es duhos a vilagra. Ha meg nem, akkor meg egy ostoba kreten, akire otthon a hajas feleseg var.
2017. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
A kölcsönös keféléshez, szopáshoz a legjobb az lenne, ha egy uni beállítottságú partnert keresnél, és találnál. Írásodra csillagos ötös, már áll a cerkám tőle.
2017. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Kiütöd?

Mivel, a ridikülöddel, barom? :D

2017. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Olyan cuki, ahogy lepontoztok. :)

A miniszoknya alól meg kilóg a tökötök! :)

2017. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Ötös! Ugyeee???? Én is biszex nő vagyok, de... :)
2017. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!