Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan és hol tudnék fiatal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol tudnék fiatal, félénk és teljesen kezdő fiúval barátkozni, akivel aztán több is lehet majd?

Figyelt kérdés

35 éves bi érdeklődésű

,de (fiúkkal) teljesen tapasztalatlan férfi vagyok.



2017. okt. 25. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexpartnerkeresőn próbáltad már?
2017. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem és nem is akarok, hiszen nekem nem egyéjszakás kell, hanem egy barátság és szimpátia talaján kialakuló vonzalom és úgy testiség...
2017. okt. 25. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Érthető, de ilyenek vannak a szexpartnerkeresőkön is, ha valaki kezdő, félénk azzal nem feltétlen az utcán fogsz megismerkedni.
2017. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez engem is érdekelne (igaz "csak" 30 vagyok)

sajnos mindenhol komolytalanok vannak.

Olyan kellene aki a 2 F 1 L felállástól sem zárkózik el hosszabb távon

2017. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik a hármas gondolata,de nem tudom hogy milyen mély kapcsolatnak kellene közöttünk lenni,hogy felhőtlenül élvezzem.Foleg hogy nagyon kényes vAgyok a testi higiéniára...és tartok a betegségektől is..
2017. okt. 25. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nagyon mélynek, először megismerni a másikat és fokozatosan haladni vagy kérhettek egymástól papírt is, hogy minden rendben van(betegségek)
2017. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt....ugyanis ha félénk akkor társkeresőkre se regisztrál. olyan fórumokat keress ahova nem kell kép se név.
2017. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!