Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csalódtam a férfiakban....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a férfiakban. Mindegyik csak a tökéletes nőkre hajt. A biszex nőknél mennyire fontos a nő külseje? Mi a fontos nekik? El tudnának fogadni egy átlagos, nem modell alkat idősebb nőt?

Figyelt kérdés
Csak tapasztalt bi vagy leszbi nők válaszait várom.
2017. nov. 9. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem megértőbbek:D

Max amíg nem jön szóba az adott nő:D

2017. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

akikről írtok, ők szerintem nem bi és nem leszbi nők....

egy párkapcsolatban talán más a helyzet. Bi nők írjatok:)

2017. nov. 10. 18:01
 13/19 anonim ***** válasza:

Persze, a férfiak jól tudják mire hajtanak a bi,leszbikus nők... De ez egy bizonyítvány róluk.


Egyébként igy van, nem a külső érdekel, sőt undorodom a műfejű,szétsminkelt , buta plázapcsáktól. Én a belső értékeet keresem, amik manapság nagy fán teremnek, úgyhogy inkább azokra gyúrj rá. Először is te békélj meg önmagaddal. Menj el önismereti tréningre, olvass spirituális könyveket, írásokat,idézeteket nagy emberektől, fejleszd az érzelmi intelligenciád, növeld az empátiád, szabadulj meg az előítéleteidtől, a rossz jellemvonásidtól,gyengeségeidtől,szokásaidtól.Te is nyisd meg a szíved más emberek iránt, akiket a társadalom lenéz vagy leértékel. Kerüld a médiából áradó szennyet, és a külső-,vagyon- és szexcentrikus propagandát. Selejtezd ki a facebook ismerőseidet,dislikeold a felesleges,agymosó oldalakat,csoportokat.Szakítsd meg vagy csökkentsd minimálisra a kapcsolatot a korlátolt,romboló hatású emberekkel és tölts minél több időt építő társaságban, érzékeny, erkölcsös emberek között, építs ki új kapcsolatokat olyanokkal akik jó hatással vannak rád, és akiktöl megtanulhatod, felismerni és ertékelni az igazi értékeket a külső mögött.


Az igazi szépség belülről fakad, ha önbizalomra teszel szert,boldog és kiegyensúlyozott leszel az a külsődön is meg fog látszani és fényévekkel megnöveli a vonzerödet.Hidd el egy "tökéletes" nő sem tökéletes ha görnyedted kuporog az íróasztala mögött vagy sápadtan,karikás szemmel végigmegy az utcán és egy kedves köszönesre is csak az orra alól dünnyög.Ha pozitív energiákat sugárzol és belül ragyogsz,kívül is ragyogni fogsz.Az igazi nő a tekintetével hódít, nem a melleivel, jegyezd meg!


Ugyanakkor figyelj az ápoltságodra, legyél mindig tiszta,rendezett,igényes, hiszen ez is egy üzenetet közvetít rólad, mégpedig azt, hogy boldog,harmónikus,energikus nő vagy.Az öltözeked legyen nőies,csinos és elegáns. Találd meg a stílusod, hord szép,előnyös ruhákat.Ehhez nem kellenek százezres ruhák, se miniszoknyák, pl.nagyon vonzó tud lenni egy kosztüm vagy egy hosszú ruha is, ha valaki tudja viselni.Nézz szét divatportálokon, vagy less el trükköket olyanoktol,akiknek hasonló a stílusa a tiédhez, ebben a tekintetben akár sztároktól is tanulhatsz, pl.Jennifer Lopez egy egyszerű kék farmerhoz, is megtalálja a megfelelő fazonú felsőt és kiegeszítőket, hogy vonzó és ízléses legyen. Keress egy nőies frizurát, ami illik az arcformádhoz. Mindezt magadnak,magadert csináld,magadnak akarj első sorban tetszeni és megfelelni, ne másoknak, azt tűzd ki célul, hogy a jellemfejlődésed után a pozitív belsődhöz igazítod a külsődet, ne azt hogy elcsábits valakit. És így rád fog találni akit igazán érdekelsz és ami nagyon fontos, hogy ha mutatsz a világ felé egy értékrendet hasonlo értekrendüeket fogsz bevonzani.Legyél türelmes, várd ki az igazit, ne ugorj bele kalandokba, azok csak ártanak.


Sportolni is elkezdhetsz, hosszú távon az is jó hatással van az egészségedre(ez legyen a célod, ne kombináld koplalással vagy más hülyeseggel, vonzóbb egy egészséges teltkarcsú nő, mint egy anorexiás vékony) vagy mas hobbit amivel lefoglalod magad es ami érdel, a célod az legyen hogy olyasmit csinálj amit szeretsz és hasznosan tóltsd az időt ne az hogy ott ismerkedj vagy hasonlók.


És az "idősebbet" miért említed negatívumként? Mennyi idős is vagy?


Tudod az idősebb kor(ami manapság pusztán felnőtt kort jelent) ha valódi, lelki,mentális és érzelmi érettséggel párosul, (Es nem a sablonossá váló, "érettebb vagyok a koromnál" szöveg, miközben úgy gondolkodom mint egy 12 éves) nagyon is vonzó:-) Az én drágám 39 éves, élettel teli, mindig mosolygós, kedves, csinos,makrancos hölgy, és imádom minden porcikáját:-)


28/L/N

2017. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kár, hogy foglalt vagy:)
2017. nov. 10. 18:33
 15/19 A kérdező kommentje:
Mivel az összes nekem író pasi szánalmas, kritikán aluli, ugyancsak a külsőmre ment rá, kérem, hogy kizárólag nők irjanak.
2017. nov. 10. 19:15
 16/19 anonim ***** válasza:
*Szabó Péter megidéződik*
2017. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!

Ugyan kérted az utolsó hozzászólásodban, hogy csak nők írjanak, én veszem a bátorságot, hogy elmondjam Neked, nem minden férfi a külsőre hajt. A feleségem mikor megismertem, akkor sem volt model alkat. Mégis volt benne valami, amiért ő lett a párom. Hidd el, nem minden pasi a cicababákra hajt. Sőt, a legtöbb feleségnek inkább átlagos kinézetű nőt választ. Kívánom, találd meg életed párját, még akkor is, ha most úgy látod, hogy ez elképzelhetetlen.

2017. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is kezdtem volna neked írni fiúként a szokásos szöveget, hogy nem cask kűlső kell meg minden , és így is gondolom, de ahogy látom a későbbi kiírásaidat, herótot kaptam tőled... :D akkor keress egy nőt.. mint ha velük könnyebb lenne: csak nézd meg a bejegyzésed: veled sem könnyű lehet kicsit erős lett a szövegem, de ezt a hisztit, és erre az urak még mindig kitartanak és próbálkoznak :) ez a végzetünk :)
2017. nov. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
97%

Az adottságok jó kihasználása mellett engem cseppet sem érdekel a külső. Olyan vagyok a nőkkel, mint Gombóc Artúr a csokikkal.


32N, leszbikus

2017. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!